Šestitisícovky pro každého
CESTOVÁNÍ, STAND-UP

Šestitisícovky pro každého

čtvrtek 5. března od 18:00
Café Práh, Brno
Vstupenka do mobilu
od 120 bez dalších poplatků do 200 Zobrazit ceny

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

předprodej končí 5. března

Základní vstupenka

Základní cena 120 Kč Koupit

2v1: Šestitisícovky (18h) + Neznačené treky (20h)

Základní cena 200 Kč Koupit

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

O akci

Rádi byste na pořádný kopec, ale nejste žádní horolezci? Vezmeme vás na tři jednoduché himálajské šestitisícovky, na které snadno vylezete i bez lana, a ukážeme vám parádní aklimatizační treky, kde zažijete pravé Himálaje, nepotkáte tam skoro nikoho a nepotřebujete pro ně ani žádná drahá povolení. Taky nakoukneme do buddhistických chrámů, k nomádům do stanu na čaj s jačím máslem a Ladačanům pod pokličku.

Kang Yatze II (6173 m) jsem v červenci 2018 zdolala sólo a celý den jsem měla horu jenom pro sebe. Když to zvládne takové pískle jako já, zvládnete to taky :-).

Vyprávět budou Katka Krejčová a Petr Ptáčník Z cesty kolem světa. V letech 2014-2015 spolu podnikli 16 měsíců dlouhou cestu kolem světa a od té doby spolu cestují, kdykoli je to jen možné. Zamilovali si severské země - loni proběhla premiéra jejich úspěšné přednášky Severské treky bez lidí - Aljaška, Kanada, Norsko, Laponsko, a navštívili spolu taky Afriku, Island, Kyrgyzstán a mnoho dalšího. Tentokrát vybrali nejjednodušší krásné šestititisícovky, na které si s trochou odhodlání můžete vylézt taky.