Nejlepší neznačené treky světa
CESTOVÁNÍ, STAND-UP

Nejlepší neznačené treky světa

čtvrtek 5. března od 20:00
Café Práh, Brno
Vstupenka do mobilu
od 120 bez dalších poplatků do 200 Zobrazit ceny

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

do konce předprodeje 10 dní

Základní vstupenka

Základní cena 120 Kč Koupit

2v1: Šestitisícovky (18h) + Neznačené treky (20h)

Základní cena 200 Kč Koupit

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

O akci

Treky, které jsme si vymysleli, náhodně objevili na mapě nebo mezi řádky, často poskládali z několika zdrojů, občas museli trochu proklestit, ale vždycky přežili! :) Téměř pokaždé jsme totiž vyráželi úplně do neznáma s tím, že to přeci nějak jít musí. Vybrali jsme ty nejkrásnější, nejzajímavější a orientačně zvládnutelné, takže s trochou předchozích zkušeností si je můžete užít taky. 
Vydáme se do Ohňové země, do Himálají, do Pamíru, na Havaj, na Nový Zéland, do Keni i do Bolívie.
A co je nejlepší - nikde tam nepotkáte skupinky špatně vybavených asijských turistů. Spíš tam téměř jistě, krom divokých zvířat, nepotkáte vůbec nikoho.

Best of našich nejdivočejších treků za posledních 5 let!  Tohle bude hodně nadupaná událost - praktické info, prekérní situace a spousta srandy.

Více informací

Vypráví Katka a Petr ze Z cesty kolem světa. V letech 2014-2015 spolu podnikli 16 měsíců dlouhou cestu kolem světa a od té doby spolu cestují, kdykoli je to jen možné. Zamilovali si severské země - loni proběhla premiéra jejich úspěšné přednášky Severské treky bez lidí a navštívili spolu taky Afriku, Island, Kyrgyzstán a mnoho dalšího. Tentokrát vybrali nejlepší treky na divoko, které absolvovali v posledních 5 letech.