Queenie
HUDBA Pop

Queenie

sobota 23. října od 19:00
Milenium Tábor, Tábor
Vstupenka do mobilu
Cena 490 bez dalších poplatků

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

předprodej končí 22. října
do zdražení poslední vstupenky

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

O akci

Po dlouhé době opět otevřeme brány táborského multikulturního centra Milenium. Novou éru zahájíme s opravdu vyjímečnou kapelou, která patří k absolutní špičce a to nejen v České republice.

Queenie vyprodali oba své koncerty v pražské O2 aréně za rekordně krátkou dobu a to vypovídá samo o sobě. Táborské publikum je má v živé paměti z nezapomenutelného vystoupení při příležitosti Táborských slavností v roce 2019.

 

MILENIUM TÁBOR
Nový termín: 23. 10. 2021
Začátek 19:00 hod

 

Vstupné:

Předprodej:
1. vlna 390 Kč
2. vlna 490 Kč
3. vlna 550 Kč

Na místě: 590 Kč

Děti do 10 let včetně zdarma.

Vystupující

Queenie (CZ) – web

Více informací

Kapela Queenie pochází z Prahy, byla založena roku 2006 a za dobu své existence se z ní stala suverénně nejúspěšnější Queen tribute kapela v České republice a jedna z nejuznávanějších Queen tribute kapel na světě. Precizní ztvárnění písní legendy světového rocku živě v původních aranžích a tóninách, absolutní technická dokonalost podpořena vlastním zvukařem, fyzická podoba a perfekcionismus – to vše Queenie charakterizuje a je důvodem uznání odbornou kritikou i zisku řady ocenění. Uskutečnili na tisíc koncertů po několika kontinentech, mnohé z nich na kulturně významných místech. Objevují se v televizních pořadech a velmi si považují pozvání pana Petera Freestona na Mercuryho memorial do švýcarského Montreux nebo na oficiální narozeninovou oslavu královny Alžběty II. Svůj obor definují jako koncertní divadlo, jsou žádaným interpretem na kulturních akcích veřejného i soukromého charakteru a několikrát ročně odjíždí na koncertní turné do skandinávských a jiných evropských zemí. V dubnu 2018 měl v Divadle Radka Brzobohatého premiéru muzikál Freddie s Queenie v hlavní roli. QUEENIE – world Queen tribute band reprezentuje absolutní špičku svého žánru.

www.milenium-tabor.cz