Ester Kočičková & Moody Cat Band
HUDBA Pop / Jazz / Blues / Klasika

Ester Kočičková & Moody Cat Band

středa 13. května od 20:00
Podpalubí, Nové Město na Moravě
Vstupenka do mobilu
od 208 bez dalších poplatků do 260 Zobrazit ceny

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

předprodej končí 13. května

Základní vstupenka

Základní cena 260 Kč Koupit
Novoměstská karta 208 Kč Koupit

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

O akci

Nekorektní písňová show o bohu, lásce a smrti

Svérázný „polyester“ tuzemské kulturní scény se tentokrát publiku představí jako nekompromisní textařka, i jako pohříchu kompromisní, ale nakonec ještě biologicky udržitelná zpěvačka.

Ve zhruba dvouhodinové, v mnoha směrech vskutku nekorektní písňové férii zazní ty nejznámější i nejzásadnější světové hity: Od výběru z jazzových standardů, přes dílčí exkurze do repertoáru Amy Winehouse, Lou Reeda, Davida Bowieho, skupin Rammstein, Boney M. a dalších superhvězd, až po něžné a režné balady ze zpěvníku mexické superdivy Chavely Vargas. Tento žánrový chaos však Ester v rámci představení spojí do naprosto logického celku, ať už humorně odlehčenými komentáři a vysvětlivkami, nebo samotnými písňovými texty ve zvukomalebné češtině, které svým oblíbeným skladbám ušila na míru, protože, jak říká, si o to samy říkaly! (Někdy psala originálu po srsti, jindy hodně proti srsti, a často je to všechno o něčem úplně jiném, ovšem v podstatě zase jen o bohu, lásce a smrti…)
Jiná, mnohdy objevná a překvapivá je zpravidla i hudební podoba jednotlivých písní, a to díky jedinému možnému triu Moody Cat Band hrajícímu ve složení: Petr Zatloukal (akustická kytara, zpěv), Přemysl Matějovic (basová kytara) a Petr Kamiš (bicí a perkuse). Jazzoví a další žánroví puristé budou možná z nových aranžmá zaskočeni, ale normální, vstřícné publikum si na podmanivé rytmy dozajista i rádo skočí!

Upozornění: Dětem do čtrnácti let tuto produkci vřele nedoporučujeme.