Akce byla zrušena

Kurtizány z 25. Avenue
HUDBA Rock

Kurtizány z 25. Avenue

sobota 26.2.2022 od 21:00
Vsetín - bude upřesněno, Vsetín
Vstupenka do mobilu
Cena 250 bez dalších poplatků

O akci

Kurtizány z 25. avenue

Tato pražská rocková skupina byla založena v roce 1989. Mezi zakládajícími členy najdeme Simona – zpěv, Vikinga – bicí a Tomáše Varteckého – kytara. Kapela vzešla z podhoubí dnes již legendárního strahovského klubu 007, neboli „Sedmičky“.
Kapela za dobu své již 30 leté existence prošla řadou odmlk i personálních změn.Na svých studiových nahrávkách spolupracovala s řadou známých muzikantů jako např. s Danielem Landou či Robertem Kodymem.Singl Chci tvoji hlavu si dokonce vybrali členové národního ragbyového týmu České republiky jako svoji motivační hymnu a zároveň si v této skladbě i zazpívali.Kapela se může rovněž pochlubit společným vystupováním s velikány světové hudby jako KORN nebo dvojkoncert RAMMSTEIN v pražském Edenu.
Na podzimní cestu republikou zařadily Kurtizány deset koncertů, dva z nich byly umístěny do Prahy. Po říjnovém zničení Klubu 007 přišla na řadu akce číslo dvě. Kluci z Kurtizán opět po roce bourali sál Malostranské besedy, kde představili i nový materiál "DJ Messerschmitt" z připravované desky, na které kapela pilně pracuje. Měla by spatřit světlo světla, po dlouhých 11 letech od posledního alba, na jaře 2020.
Kultovní formace Kurtizány z 25. Avenue, jež na sebe upoutala pozornost už v průběhu devadesátých let, nepochybně patří ke stálicím tuzemské klubové scény.S aktuální sestavou – Tomáš Vartecký (kytara, zpěv), Daniel Kurz (zpěv),Jan Rupprich (baskytara, vokál) a Marek Macháček (bicí), jež přispěla k větší tvrdosti a razanci, legendární Kurtizány z 25. Avenue znovu živě vystupují a v současné době se nachází ve své životní formě.
Orgie kytarových riffů, temné melodie, chytlavé texty. Všechno spolu hraje jako víno. Těšíme se převelice!
Tom (zpěv, kytara)
Kurz (zpěv)
Marek Macháček (bicí)
Rupp (basa, vokál)

https://www.facebook.com/pg/kurtizanyz25.avenue/about/?ref=page_internal