Queenie pod širým nebem 2020
HUDBA Rock / Pop

Queenie pod širým nebem 2020

středa 12. srpna od 20:00
Zámek Sychrov, Sychrov
Vstupenka do mobilu
od 350 bez dalších poplatků do 699 Zobrazit ceny

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

předprodej končí 12. srpna

Základní vstupenka

Základní cena 699 Kč Koupit

ZTP/P vstupenka

Tato vstupenka platí pro držitele ZTP/P průkazu a jeho doprovod. Pro držitele ZTP/P vstupenek bude připravena speciální zóna.

Základní cena 350 Kč

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

O akci

QUEENIE zavítají 12.8. v rámci tour Pod širým nebem 2020 na zámek Sychrov nedaleko Liberce! Jedna z nejuznávanějších Queen tribute kapel na světě a suverénně nejúspěšnější Queen tribute kapela v České republice, která vyprodala 2x po sobě pražskou O2 arénu, vyráží na letní Open Air tour v Česku a Slovensku celkem ve 13 městech. Zámek Sychrov nebude tento rok chybět!
 

Precizní ztvárnění písní této legendy světového rocku v původních aranžích a tóninách, absolutní technická dokonalost a perfekcionismus. To vše jsou Queenie v čele se zpěvákem Michaelem Kluchem. Queenie si zakládají na přesném a autentickém pojetí písní Queen, a to ve špičkové kvalitě v dobových kostýmech. Definují žánr, v němž se hudebně realizují, jako koncertní divadlo. Všechny písně jsou hrány živě v původních tóninách a na autentické nástroje, čímž se kapela odlišuje od mnohých jiných kapel tohoto hudebního oboru.

Pořadatelem koncertu je agentura TT Events Production.


Door open: 18:00h
Start show: 20:00h

Vystupující

Queenie (CZ) – https://www.queenie.cz/