Queenie pod širým nebem 2020 - druhý koncert
HUDBA Rock / Pop

Queenie pod širým nebem 2020 - druhý koncert

středa 26. srpna od 20:00
Hrad Špilberk, Brno
Vstupenka do mobilu
od 350 bez dalších poplatků do 699 Zobrazit ceny

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

předprodej končí 26. srpna

Základní vstupenka

Základní cena 699 Kč Koupit

ZTP/P

Tato vstupenka platí pro držitele ZTP/P průkazu a jeho doprovod. Pro držitele ZTP/P vstupenek bude připravena speciální zóna.

Základní cena 350 Kč Koupit

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

O akci

QUEENIE na hradu Špilberk v rámci tour Pod širým nebem 2020 hlásí vyprodáno, a tak přidáváme druhý koncert ve středu 26.8.! ‼️

Jedna z nejuznávanějších Queen tribute kapel na světě a suverénně nejúspěšnější Queen tribute kapela v České republice, která vyprodala 2x po sobě pražskou O2 arénu, vyráží na letní Open Air tour v Česku a Slovensku celkem ve 13 městech. Brno nebude pochopitelně chybět, a po loňském beznadějně vyprodaném vystoupení doporučujeme zakoupit vstupenky co nejdříve.

Precizní ztvárnění písní této legendy světového rocku v původních aranžích a tóninách, absolutní technická dokonalost a perfekcionismus. To vše jsou Queenie v čele se zpěvákem Michaelem Kluchem. Queenie si zakládají na přesném a autentickém pojetí písní Queen, a to ve špičkové kvalitě v dobových kostýmech. Definují žánr, v němž se hudebně realizují, jako koncertní divadlo. Všechny písně jsou hrány živě v původních tóninách a na autentické nástroje, čímž se kapela odlišuje od mnohých jiných kapel tohoto hudebního oboru.

Door open: 18:00h
Start show: 20:00h

Vystupující

Queenie (CZ) – https://www.queenie.cz/