Předprodej byl ukončen

Online přednáška: Kancl na kolech / Vendula Žáková
PŘEDNÁŠKA / KONFERENCE, CESTOVÁNÍ

Online přednáška: Kancl na kolech / Vendula Žáková

úterý 14. dubna od 19:00
Expediční klubovna, Brno

O akci

Dali jsme hlavy dohromady a přišli jsme na to, že online přednášky mohou být jediným způsobem, jak se trochu vyhrabat z krize, kdy musíme platit v Klubovně plný nájem, ale akce i prodej občerstvení mají utrum. Zároveň rádi podpoříme i své oblíbené přednášející, kterým teď také vypadla minimálně část příjmů.

Jako další představujeme Vendulu Žákovou, která u nás přednášela na konci loňského roku a vyprodala Klubovnu. Ptali jste se na další termíny její přednášky - a tak taky je online!

Přednáška bude probíhat online přes Zoom, každý od nás po zakoupení vstupenky mailem obdrží pozvánku k účasti. Vendulu uvidíte přes kameru, můžete chatovat, ptát se na dotazy a na své obrazovce uvidíte prezentaci plnou zajímavých fotografií. Skoro jako přímo v Klubovně :)

KANCL NA KOLECH - JAKÝ JE ŽIVOT A PRÁCE Z VANU NA ZÉLANDU?

Pět měsíců nám trvalo, než jsme si přestavěli náš off grid obytňák snů a za dalších pět měsíců jsme projeli celý Zéland. Měli jsme s sebou surfy, kajak a díky potápění, lovu harpunou a rybolovu jsme si jídlo sami obstarali. Do toho všeho jsme pracovali na dálku a objevovali krásy mimo turistické trasy.

Že je vanlife spojený s ultimátní svobodou a skvělými zážitky, to už každý ví. My Vám chceme ukázat, jaký je tenhle životní styl doopravdy, nejenom jak vypadá na sociálních sítích. Povykládáme vám o negativních stránkách života v dodávce spolu se všemi problémy, fuckupy a ponorkou.

________