Big Lebowski - Autokino na Cihelně
sobota 30. 5. 2020 od 21:00Autokino na Cihelně, Svitavy
Předprodej byl ukončen
Autokino najdete v areálu Cihelny Svitavy (Hálkova 2138/10, Předměstí, 568 02 Svitavy). Lístek na film stojí 100 kč za osobu (předprodej končí ve 20:00, poté lze vstupenky zakoupit pouze na místě). Samotný areál se otevírá hodinu před začátkem promítání. Prosíme všechny účastníky, aby přijeli s dostatečným předstihem.
V areálu bude obsluha, která vám ukáže, kam máte zaparkovat. Buďte prosím trpěliví a ohleduplní k ostatním.
K dispozici bude i občerstvení (červená maringotka Kavárny v parku), mobilní toalety a odpadkové koše
Jak naladím zvuk? Na autorádiu si naladíte FM frekvenci 96,7 MHz. Pokud nemáte v autě rádio nebo se bojíte o baterii, můžete použít mobil s připojenými sluchátky. Stačí si stáhnout funkční aplikaci, která chytá FM signál.
Co mám dělat po skončení promítání? Areál prosíme opouštějte ihned. Obsluha při odjíždění už auta nijak nekoriguje.
USA 1998 • 117 min • CZ titulky • režie: Joel a Ethan Cohenovi • komedie / krimi •
Jeff "Dude" Lebowski je nejlenivější chlápek z Los Angeles a okolí. Miluje bowling, koktejl zvaný Bílý medvěd, marihuanu a svůj koberec. Díky shodě jmen je ale považován za boháče, který se shodou neskutečných náhod stane obětí vydírání. Místo toho, aby mu skutečný boháč Lebowski zaplatil zašpiněný koberec, musí Jeff se svými neschopnými kumpány předat výkupné za jeho rozmazlenou dceru. Vše by mohlo jít docela v klidu, kdyby se Jeffův kámoš Walter (John Goodman) nerozhodl shrábnout prachy na výkupné bez ohledu na následky. BIG LEBOWSKI je dnes již kultovní klasika bratrů Coenových s Jeffem Bridgesem v hlavní roli.
Sbormistr - 15. července od 19:30, Kino Vesmír, Svitavy
Šmoulové ve filmu - 17. července od 17:00, Kino Vesmír, Svitavy
Kouzlo derby - 17. července od 19:30, Kino Vesmír, Svitavy
Šmoulové ve filmu - 18. července od 17:00, Kino Vesmír, Svitavy
Kouzlo derby - 18. července od 19:30, Kino Vesmír, Svitavy
Tajemství loňského léta - 22. července od 19:30, Kino Vesmír, Svitavy
Fantastická 4: První kroky - 24. července od 19:30, Kino Vesmír, Svitavy
Fantastická 4: První kroky - 25. července od 19:30, Kino Vesmír, Svitavy
Letní škola, 2001 - 29. července od 19:30, Kino Vesmír, Svitavy
Zlouni 2 - 31. července od 17:00, Kino Vesmír, Svitavy
Džob - 31. července od 19:30, Kino Vesmír, Svitavy
Zlouni 2 - 1. srpna od 17:00, Kino Vesmír, Svitavy
Džob - 1. srpna od 19:30, Kino Vesmír, Svitavy
O5 a Radeček + 4Trix - 5. září od 20:00, Náměstí Míru (dolní část), Svitavy
Marien & Víťa Troníček - 24. září od 19:00, Kino Vesmír, Svitavy
Ladislav Zibura - Dvě cesty do džungle - 3. října od 18:30, Fabrika, Svitavy
Jiří Schmitzer – Recitál - 7. října od 19:00, Fabrika, Svitavy
XIII. století + Výsměch? - 11. října od 20:00, Alternativní klub Tyjátr, Svitavy
Cesty za štěstím: Kristýna Tronečková & Matouš Hurtík - 4. listopadu od 18:00, Alternativní klub Tyjátr, Svitavy
Vedlejší účinky - 10. listopadu od 19:00, Fabrika, Svitavy