Online: Peru - Amazonská očista aneb 14 měsíců mezi šamany
PŘEDNÁŠKA / KONFERENCE, WORKSHOP, OSOBNÍ ROZVOJ, CESTOVÁNÍ, STAND-UP

Online: Peru - Amazonská očista aneb 14 měsíců mezi šamany

pondělí 8. června od 20:00
Expediční klubovna, Brno
Vstupenka do mobilu
od 30 bez dalších poplatků do 350 Zobrazit ceny

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

do konce předprodeje tři dny

Základní vstupenka

Základní cena 100 Kč Koupit
Dolehl na mě nouzový stav 30 Kč Koupit
Musím šetřit 50 Kč Koupit
Kdo ví, co bude 75 Kč Koupit
Podporuji vás! 125 Kč Koupit
Příspěvek na nájem 200 Kč Koupit
Jsme v tom s vámi! 275 Kč Koupit
Rád/a přispěju víc 350 Kč Koupit

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

O akci

Přinášíme další ze série online přednášek na záchranu Expediční klubovny i na podporu přednášejících. A tentokrát jsme pozvali přímo z Peru Veru Motalovou, která u nás sklidila velký úspěch s přednáškami. 

Přednáška bude probíhat opět přes Zoom, každý od nás po zakoupení vstupenky mailem obdrží pozvánku k účasti (rozesíláme odpoledne před akcí). Veru uvidíte přes kameru, můžete chatovat i ptát se na dotazy. Skoro jako přímo v Klubovně :) A kdybyste chtěli úplně dokreslit atmosféru, stavte se v Klubovně pro pivko s sebou.

1. část 2017

Jak jsem se vydala sama do amazonského pralesa hledat svého šamana aneb proces kompletní debordelizace těla, mysli a spirita. Chtěla jsem dokončit svůj proces transformace odblokování podvědomí a najít lék na atopický ekzém a cysty. Samozřejmě součástí cestování měla být návštěva Machu Picchu a dalších míst této krásné země. Místo dokončení čehokoli jsem otevřela pro mě naprosto nový, neuvěřitelný svět magické a mocné přírody, šamanského kmene Shipibo, Ayahuascy, a strávila 3 měsíce v amazonském pralese se šamany. Žádné Machu Picchu, žádné jezero Titicata – neviděla jsem nic, za to jsem toho zažila x)

 

2. část 2018

Jak jsem se vydala do amazonského pralesa hledat lék na atopický ekzém a poznávat kmen Shipibo, tamní medicínu a šamanskou tradici, které jsem se začala učit. Strávila jsem 5 měsíců v retreatu (léčitelské centrum) mezi indiány kmene Shipibo v Pucallpě a poté krátký čas v mece medicín a Amazonie ve městě Iquitos. Pomalu a nevědomě jsem se stala facilitátorem šamanů a začala pomáhat na ceremoniích s ayahuascou a jinými medicínami :-)

 

3. část 2019

Jak jsem strávila dalších 2,5 měsíce v Amazonii jako facilitátor a zároveň dokončovala vlastní léčbu atopického ekzému, očisty těla a celkové transformace. Jaké metody tento šamanský kmen používá. Proč jsou tak důležité zvracedla na očistu, sauny, dietování rostlin, rostlinné koupele a ceremonie s ayahuascou. Jaký byl celý vývoj a proces poznání a také první facilitování návštěvníků Amazonie z ČR. No a jaké to vůbec je po 140ti ceremoniích :-D

 

4.část 2020

Jungle a Amazonie v době corona viru aneb jak jsem se zasekla v Peru. Uspořádala měsíční retreat kompletní debordelizace pro Čechy a ostatní. Prošla si sama 4mi rostlinnými šamanskými dietami s Bobinsanou a Noya Raem. Co to je rostlinné dietování a proč je to pro nás dobrý? Proces integrace medicíny po 35 ceremoniích ob den za sebou. Život mezi šamany a silnými energiemi. A živé vysílání z amazonské jungle!

Zaměřovat se budeme více na 3. a 4. část.

5.část Diskuze 

Haha nebo spíš chating ovšem nějak to vymyslíme a ráda uslyším vaše dotazy