Předprodej je momentálně pozastaven, zkuste to prosím později.

Večer legend no.19
HUDBA Rock / Pop / Metal / HC / Jazz / Blues / Klasika

Večer legend no.19

pátek 7. května od 18:00
Semilasso, Brno
Vstupenka do mobilu

O akci

Opět bude nový termín - zatím ho plánujeme - asi kocem léta nebo začátkem podzimu.

 

Nový termín konání je 7.5.2021 (za zrušený z 20.11.2020).

Vstupenky zůstávají v platnosti.

 

VEČER LEGEND 19

Nejlepší tribute bandy Metallica, Iron Maiden, Judas Priest a Motörhead na jednom pódiu

Večer legend spojí hudbu rockových ikon na jedno pódium už po devatenácté. V pátek 3. dubna od 18 hodin proběhne v brněnském Semilasse večer ve stylu Hard and Heavy, který představí nejlepší tribute bandy Metallica, Iron Maiden, Judas Priest a Motörhead.

Po sedmi letech se na akci vrací Motörhead Czech Republic revival. V playlistu mají songy jako ACE OF SPADES, KILLED BY DEATH, KILLERS a mnoho dalších. Čeká na nás řízný „rock and roll“, podaný s neskutečnou vervou a tvrdostí.

V line-upu nebude chybět oblíbený Metallica revival z Berouna. Výběr jejich repertoáru spadá do celého období tvorby Metalliky. Na pódiu uvidíte stejnou sestavu bicích, jako má Lars Ulrich, typický explorer Jamese Hetfielda nebo kytarový zesilovač Mesa Boogie, který používá Kirk Hammett.

Dalším vystupujícím bude výborný tribute kapely Judas Priest s frontmanem Steelym, který si svojí věrnou show získal publikum Večeru legend již při koncertech v minulých letech.

Našlapaný večer představí také vynikající tribute Iron Maiden Blood Brothers z Ukrajiny. Pro pětici muzikantů je hudba Maidenů životním stylem. Díky energii, kterou na jevišti předávají, se stali oblíbenými po celé Evropě a vystoupili jako support Scorpions a mnoha dalších rockových hvězd.

Vstupenky jsou k dostání za 290 Kč v předprodeji zde.

Více informací

VEČER LEGEND 19

7. 5. 2020, od 18 hod, KC Semilasso, Brno

 

MOTÖRHEAD Czech Republic revival

JUDAS PRIEST revival

IRON MAIDEN revival Blood Brothers

METALLICA revival Beroun