Předprodej byl ukončen

Burza rybiček - prodejní výstava akvarijních ryb
VÝSTAVY

Burza rybiček - prodejní výstava akvarijních ryb

sobota 27.6.2020 od 9:00
Stodola - Burza rybiček, Praha

O akci

Zveme Vás na pražskou akvaristickou prodejní výstavu Burzu rybiček, která se koná 27.6.2020 od 9:00 do 12:00 v areálu Chvalské tvrze v Praze 9 - Horních Počernicích.

Na naší burze pořídíte akvarijní ryby, krevetky a jiné vodní živočichy přímo od chovatelů, krmivo, techniku, dekorace a další potřeby pro chovatele.

Pro milovníky krevetek, šneků, raků a ráčků bude na burze rybiček odborník na chov bezobratlých se svým širokým sortimentem (sladkovodnikrevetky.cz).
Vystavovatelé rybiček, budou tuto sobotu mimo jiných nabízet překrásné samce Bojovnic pestrých, překrásně barevné tlamovce, mečovky v nejrůznějších barevných formách, halančíky, divoké živorodky, L-sumce a mnoho dalších druhů akvarijních rybiček.
Krmivo pro Vaše miláčky můžete na Burze rybiček pořídit jak živé, mražené tak sušené. U nás najdete jak dovozce krmiv, tak i samotné výrobce jako je Exot Hobby a jeho prvotřídní krmiva řady SAK.
Akvarijní techniku, doplňky, chemii a spousty dalších produktů spojených s akvaristikou bude nabízet specialista v oboru (akvarista.cz).
Na své si samozřejmě přijdou i ti co chtějí aby se jim akvárium krásně zelenalo, akvarijní rostlinky u nás nabízí hned několik různých vystavovatelů a je opravdu z čeho vybírat!
Přijďte se podívat, nakoupit nebo si nechat poradit od zkušených chovatelů.

Parkování v areálu nebo okolních ulicích zdarma.
Vstupné na místě je 40,- Kč , ZTP a děti do 15 let v doprovodu zletilé osoby mají vstup zdarma.

Vstup na Burzu rybiček bude umožněn pouze s rouškou.

Bližší informace o Burze rybiček najdete na https://www.burzarybicek.cz nebo Facebooku https://www.facebook.com/burzarybicek/

Více informací

Bližší informace o Burze rybiček najdete na https://www.burzarybicek.cz nebo Facebooku https://www.facebook.com/burzarybicek/