MC Gey, Prezident Lourajder (SK) + DJ support
HUDBA Hip Hop / R&B, PARTY, FESTIVAL

MC Gey, Prezident Lourajder (SK) + DJ support

sobota 11. července od 20:00
Panelka, Luleč
Vstupenka do mobilu
od 120 bez dalších poplatků do 250 Zobrazit ceny

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

do konce předprodeje tři dny

Základní vstupenka

Vstupenka na koncert

Základní cena 250 Kč Koupit

doprava Brno

Základní cena 120 Kč Koupit

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

O akci

Další večer ve spolupráci Kafary a Panelky Luleč se ponese v duchu Hip Hopu.

 

MC Gey

Člověk s prapodivným jménem a ještě prapodivnějšími texty, který se vymyká všem představám o tom, jak by se měl rapper chovat, vypadat a mluvit. Originalita a nepředvídatelnost. MC Gey.

Gey s rapem začal v roce 1999, vážnější pokusy pak příšly v roce 2005 s partou Actionday Crew. Rok 2010 přinesl první sólo desku Turbulence negativních dobrot, která je v podstatě sbírkou starších nevydaných nahrávek. Rok na to se Gey náhodně potkal s Fattem a výsledkem tohoto setkání je společné album s názvem Imaginarium naprosto běžných podivností, díky kterému se MC Gey stal právoplatným členem Ty Nikdy. V roce 2014 navazuje tato dvojice druhým albem Opičí Král Vrací Úder. Rok 2016 byl pro Geye přelomový, protože vydal kritikou nejlíp ceněný album Rap-Life, který kompletně produkoval Krudanze. 

Kromě rapu se MC Gey věnuje ilustraci, grafickému designu a psaní povídek a básní. Mimoto je taky autorem legendárního Trika vod hoven.

 

Prezident Lourajder (SK)

Prezident Lourajder je MC, který je neustále na trati Bratislava - Praha. Před pár lety debutoval s EP Inaugurácia, které mu vydal Bene (Modré Hory). 

Následovaly dva vinyly pod Ajlavmjuzik (Úrad, EPčoSAvoláEP). Vyprodaný Úrad je dnes cenným sběratelským kouskem a Prezident Lourajder koncertuje s legendární kapelou Trosky. 

Vydává svůj první mixtape pod Ty Nikdy Labelem, obsahuje 14 tracků a všechny (až na jeden) je obeatoval sám Lourajder. Ve 4 věcech rapuje a zbylých 10 jsou remixy jeho oblíbených tracků. 

Má za sebu několik nominací na slovenské Radio Head Awards, 

 

 

Více informací

V předprodeji máte možnost si pořídit i lístek na dopravu (označeno jako doprava Brno). Tato se bude odvíjet od počtu prodaných lístků (dodávka, mikrobus, autobus). Odvezeme vás před koncertem z Brna (18:30 odjezd od obchodního domu Tesco u nádraží) a po skončení zpět do Brna (odjezd: 00:00). Při větším zájmu pojedou autobusy dva.