Fred Madison, Hello Marcel, Don Juan Disco
HUDBA Pop / Elektronika, PARTY, FESTIVAL

Fred Madison, Hello Marcel, Don Juan Disco

sobota 8. srpna od 20:00
Panelka, Luleč
Vstupenka do mobilu
od 120 bez dalších poplatků do 150 Zobrazit ceny

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

předprodej končí 7. srpna
do zdražení dva dny

Vstupenka na koncert

Základní cena 150 Kč Koupit

doprava Brno

Základní cena 120 Kč Koupit

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

O akci

V pořadí již čtvrtá akce na které spolupracují Kafara a Panleka v lulči bude nejtanečnějším večerem léta.

 

Fred Madison

Původně čtyřčlenná kapela byla založena roku 2014 ve Valašském Meziříčí Miroslavem Šulákem. V kapele působili zkušení muzikanti z kapely Wotienke. Díky pořadu Startér Rádia Wave se kapela měla možnost ukázat a zahrála si na např. United Islands of Prague, kde zaznamenala velký uspěch. Další koncertování ve známých klubech (Roxy, MeetFactory, Rock café…) a na akcích typu Zlín design week, FreiPlatz – opavská klubová noc a dalších vedlo k natočení debutového alba “Feelings” v roce 2016. Zahráli si také jako předkapela Tata bojs v rámci jejich A/B tour.

Od roku 2017 je kapela bookována agenturou Bumbum Satori, jejím manažerem je Zbyněk Hanko. 5. září 2018 vydala skupina EP Women, které obsahuje Intro a čtyři písně, tematicky toto krátké album pojednává o lásce.

V roce 2020 vydávají dlouhohrající desku s názvem Fred Madison. Osumdesátkový feeling je poznat už z přebalu a rozhodně vás nenechá jen tak postávat.

 

Hello Marcel

Disco-funk nebo electro-punk? Duo dvou kamarádů, kteří rádi trsají, nic moc neberou vážně a snaží se do toho uvrtat i všechny ostatní. “Na koncertech servírujem syrový nátrs, kde vyniknou jen ti nejlepší bokokrouti na parketu,” lákají na své vystoupení. A dokonce tím nakazili i tvůrce a hlasující pořadu Startér na Rádiu Wave. Taneční jízda s praštěně novovlnnými texty a expresivním vokálním projevem. Netrsáte? Nevadí, nudit se i tak nebudete.

 

Don Juan Disco

Vždy seriózní se srdcem otevřeným. Ve spánku hluchému Smetanovi dopsal poslední takty Prodané nevěsty, Janu Tleskačovi vyndal ježka z klece. Není přece třeba představovat. I Karel Gott na něj měl mobilní číslo. Největší brněnský hitmaker, apoštol lásky. Mistr. Erupce vtipu, chytlavých refrénů a bezstarostné atmosféry. Spolu s nejvíc sexy kytarsitou na planetě Karlem rozechvějí rytmem lásky všechny jemnocitné hrudníčky. Hold kráse každodennosti. 

 

Více informací

V předprodeji máte možnost si pořídit i lístek na dopravu (označeno jako doprava Brno​). Tato se bude odvíjet od počtu prodaných lístků (dodávka, mikrobus, autobus). Odvezeme vás před koncertem z Brna (18:30 odjezd od obchodního domu Tesco u nádraží) a po skončení zpět do Brna (odjezd: 00:00). Při větším zájmu pojedou autobusy dva.