Předprodej byl ukončen

Koncert Karel Kahovec + Beatles Revival
HUDBA Rock

Koncert Karel Kahovec + Beatles Revival

pátek 14.8.2020 od 19:30
Restaurace - letní parket Stromovka, Louny

O akci

Jedinečný koncert v pátek 14.8. od 19:30 na letním parketu Stromovka v Lounech s krytým sezením. Legendární Karel Kahovec vystoupí společně s jednou s nejlepších světových Beatles Revival kapel - The Beatles Revival (www.TheBeatlesRevival.com   nebo stránky projektu www.kahovec.eu ).  

Jako host také vystoupí bývalý zpěvák skupiny Brutus a současný sólista Orchestru Martina Kumžáka ze soutěže Stardance - MICHAL CERMAN!

Koncert se koná u příležitosti 30 let restaurace a parketu STROMOVKA, přijďte s majitelem Bohouškem, Karlem Kahovcem, Michalem Cermanem a Beatles Revivalem oslavit kulaté výročí!!!!

Legenda českého bigbítu Karel Kahovec se v novém exkluzivním a originálním koncertním projektu spojil s jednou z nejlepších světových revivalových kapel The Beatles Revival. Ve více jak dvouhodinovém koncertu zazní nejdříve pětačtyřicetiminutový blok největších pecek The Beatles Revival, na ně naváže stejně dlouhý blok hitů Karla Kahovce jako Paní v černém, Poprava blond holky či Svou lásku jsem rozdal a dojde i na hudební vzpomínku na Petra Nováka, s nímž KK působil v kapele G&B, takže zazpívá skladby jako Povídej, Já budu chodit po špičkách, Hvězdičko blýskavá nebo Náhrobní kámen, to vše v doprovodu The Beatles Revival v originálních vokálních i nástrojových aranžích. Po přestávce vyplněné autogramiádou s KK bude následovat opět blok písní The Beatles Revival. Krásný hudební nostalgický návrat do zlaté éry rokenrolu!

Možnost nečíslovaného sezení pod pergolami nebo tance na tanečním parketu.

V případě extrémně špatného počasí se bude konat v sále!!!

Vystupující

Karel Kahovec (CZ) – web

Více informací

V případě extrémně špatného počasí se koná v sále restaurace Stromovka.

Nečíslované sezení pod pergolami nebo možnost tance na tanečním parketu.

www.TheBeatlesRevival.com

www.kahovec.eu

https://www.facebook.com/stromovka.louny