Letní kino pod Šaumburkem - 3Bobule
KINO

Letní kino pod Šaumburkem - 3Bobule

středa 5. srpna od 21:00
Hotel Pod Šaumburkem, Rajnochovice
Vstupenka do mobilu
Cena 149 bez dalších poplatků

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

předprodej končí 5. srpna

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

O akci

Projekce oblíbeného filmu na plátně s úhlopříčkou 6,5m v areálu Hotelu Pod Šaumburkem. Prožijte příjemný večer s neopakovatelnou atmosférou letního kina v nádherném prosředí uprostřed lesů Hostýnských vrchů. 

Po mnoha sklizních… Honza (Kryštof Hádek) a Klára (Tereza Ramba) se stali rodiči dvojčat a majiteli vinařství. Všední starosti je však odcizily a momentálně žijí odděleně. Toto je příběh renesance jejich lásky v překrásné krajině jižní Moravy. Pro Kláru s Honzou nastává rozhodující čas vinařského roku – vinobraní. Honza se za dramatických okolností po letech setkává s kumpánem Jirkou (Lukáš Langmajer). Ten se nadšeně hrne do návštěvy Moravy, aby pomohl se sklizní, které samozřejmě vůbec nerozumí. Zatají přitom Honzovi, že svého pubertálního syna Kubu, který cestuje s nimi, unesl, a k tomu utíká před dluhy, které stihl nasekat za dobu, co se neviděli. Honza s Klárou mají sami problémů nad hlavu. Vedle manželství řeší, jak pomoci krachujícímu vinařství a zamezit krádežím ve vinicích. Klára navíc bojuje s úklady zaměstnance Humpla a předsudky okolí, které nevěří, že coby žena může dělat kvalitní víno a překročit stín svého otce (Václav Postránecký)…

Originální název: 3Bobule

Žánr: komedie

Délka: 100 minut

Přístupnost: bez omezení

Dostupnost formátů: 2D

Jazyková verze filmu: originální verze

Země původu: Česká republika

Rok výroby: 2019

Producent: Tomáš Vican

Režie: Martin Kopp (Bajkeři, Vyšehrad, Tátové na tahu, Ohnivé kuře, Vinaři, Ulice)

Kamera: Jan J. Filip

Scénář: Matěj Podzimek (Dukla 61, Metanol, Ulice, Ohnivé kuře) a Tomáš Vávra (Modrý kód, Vyšehrad, Ulice)

Hudba: Jan P. Muchow

Producent: Tomáš Vican –  Bobule (2008) a 2Bobule (2009) produkoval také snímek Bajkeři (2017), dvě série seriálu Vinaři (2014-2015), a koprodukoval filmy Lidice (2011) a Martin a Venuše (2013).

Hrají: Tereza Ramba, Kryštof Hádek, Lukáš Langmajer,  Marián Roden, Miroslav Táborský, Braňo Deák, Michal Isteník, Radim Novák, Lumíra Přichystalová, Šimon Klacl, Anna Krejčířová, Prokop Zach, Tomáš Měcháček, Karel Roden a další

Více informací

Občerstvení zajištěno na místě - točené pivo i limo, popcorn, grilované hamburgery a další. Místa k sezení (omezený počet), prostor pro deky.

A navíc každý návštěvník nad 18 let obdrží decinku dobrého vína z rodinného vinařství Vican zdarma