Předprodej byl ukončen

Kamelot - nedohraný koncert
HUDBA Pop / World music / Ethno / Folk

Kamelot - nedohraný koncert

pátek 31. července od 19:31
Na louce pod skálou, Senorady

O akci

Vážení přátelé a kamarádi,
během uplynulých několika týdnů jsem rekapituloval nedohraný „Koncert nezapomínajících srdcí“. Všechny jeho plusy a mínusy, pročítal jsem vaše ohlasy a podněty, abychom zvolili náhradní termín pro dohrání chybějícího „grand finále“. Řeknu vám ale zcela upřímně, že se mi do repete dlouho vůbec nechtělo.
Byl to organizačně náročný podnik, při kterém jsem čelil několika udáním, hrozícímu nesmyslnému soudnímu sporu a také slovním půtkám. To pro mě fakt není...

Nicméně vpřed mne poháníte vy a vaše nadšení, takže jsem se nakonec rozhodl, že zrealizovat pokračování má smysl. I když koncert předčasně skončil, jsem si jistý, že nám tam všem bylo dobře. Skvělí lidi, svoboda a nádherné prostředí vytvořili úžasnou atmosféru, které není nikdy dost. Zejména v tomto divokém roce.

Bylo obtížné vybrat vhodný termín. Nakonec jsem usoudil, že v období přelomu července a srpna bývá u nás na Oslavce podnebí nejstabilnější. Proto jsem pro „Nedohraný koncert“ zvolil termín na pátek 31. 7. 2020 v 19:31 h. Zahrají a zazpívají na něm Ti, na které došlápla těžká dešťová bota, což byla Ilona Csáková, která byla opravdu moc smutná, že vám v údolí nemohla zazpívat „slibuji věř mi….“ a současný Kamelot se svými největšími peckami.

Navíc jsem pozval i svého velkého kamaráda Jaroslava Samsona Lenka. Nejen proto, že je skvělý muzikant a hitmaker, ale také ukolébá svými písničkami z Večerníčku děti do 12 let, které budou mít i tentokrát vstup zdarma. Těším se na vás! Roman

Vystupující

Kamelot (CZ) – http://www.kamelot-brno.cz/