Festival Žijící srdce
HUDBA, FESTIVAL, PŘEDNÁŠKA / KONFERENCE, JÍDLO / NÁPOJE, UMĚNÍ, WORKSHOP, OSOBNÍ ROZVOJ

Festival Žijící srdce

16. července od 13:00 – 19.7.
Žijící Skanzen, Jindřichovice pod Smrkem
Vstupenka do mobilu
od 180 bez dalších poplatků do 8 200 Zobrazit ceny

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

do konce předprodeje 15 hodin

Celý festival s veganskou baštou

Zahrnuje vstup na celý program festivalu, naše skvělé veganské jídlo v ceně (3x denně s možností vegetariánské snídaně) a noclehy pod hvězdami ve stanovém městečku.

Základní cena 2 800 Kč Koupit

Zlevněná na celý festival s veganskou baštou

Nárok na slevu mají děti, studenti, důchodci a ZTP. Zahrnuje vstup na celý program festivalu, naše skvělé veganské jídlo v ceně (3x denně s možností vegetariánské snídaně) a noclehy pod hvězdami ve stanovém městečku.

Základní cena 2 260 Kč Koupit

Vstupenka na celý festival

Vstup na celý program festivalu jen bez našeho skvělého veganského jídla :-) a také nocleh pod hvězdami ve stanovém městečku.

Základní cena 1 800 Kč Koupit

Zlevněná na celý festival

Nárok na slevu mají děti, studenti, důchodci a ZTP. Vstup na celý program festivalu a také noclehy pod hvězdami ve stanovém městečku.

Základní cena 1 260 Kč Koupit

Víkendová s veganskou baštou

Cena zahrnuje vstup na víkendový program spolu s báječným veganským jídlem (3x denně s možností vegetariánské snídaně) a noclehy ve stanovém městečku. Účast na programu je možná už den předem po 19. hodině.

Základní cena 2 000 Kč Koupit

Zlevněná víkendová s veganskou baštou

Nárok na slevu mají děti, studenti, důchodci a ZTP. Zahrnuje vstup na víkendový program festivalu, naše skvělé veganské jídlo (3x denně s možností vegetariánské snídaně) a noclehy pod hvězdami ve stanovém městečku. Účast na programu je možná už den předem po 19. hodině.

Základní cena 1 600 Kč Koupit

Víkendová

Vstupenka zahrnuje vstup na víkendový program festivalu a také nocleh pod hvězdami ve stanovém městečku. Účast na programu je možná už den předem po 19. hodině.

Základní cena 1 500 Kč Koupit

Zlevněná víkendová

Nárok na slevu mají děti, studenti, důchodci a ZTP. Vstupenka zahrnuje vstup na víkendový program festivalu a také noclehy pod hvězdami ve stanovém městečku. Účast na programu je možná už den předem po 19. hodině.

Základní cena 1 050 Kč Koupit

Denní s veganskou baštou

Užijte si celý jeden den festivalu se zdravou a chutnou veganskou stravou (3x denně s možností vegetariánské snídaně) a s noclehem ve stanovém městečku. Účast na programu je možná už den předem po 19. hodině.

Základní cena 1 100 Kč Koupit

Zlevněná denní vstupenka s baštou

Nárok na slevu mají děti, studenti, důchodci a ZTP. Užijte si program na celý den se zdravou a chutnou veganskou stravou (3x denně s možností vegetariánské snídaně) a nocleh ve stanovém městečku. Účast na programu je možná už den předem po 19. hodině.

Základní cena 860 Kč Koupit

Denní vstupenka

Užijte si program na celý den a nocleh ve stanovém městečku. Účast na programu je možná už den předem po 19. hodině.

Základní cena 780 Kč Koupit

Zlevněná denní vstupenka

Nárok na slevu mají děti, studenti, důchodci a ZTP. Užijte si program na celý den a nocleh ve stanovém městečku. Účast na programu je možná už den předem po 19. hodině.

Základní cena 550 Kč Koupit

Rodinná na celý festival s veganskou baštou

Přijeďte na festival s celou rodinou! Vstupenka zahrnuje 2 dospělé a maximálně 3 děti a nebo studenty, naše skvělé veganské jídlo v ceně (3x denně s možností vegetariánské snídaně) a noclehy pod hvězdami ve stanovém městečku.

Základní cena 8 200 Kč Koupit

Rodinná na celý festival

Přijeďte na festival s celou rodinou! V ceně jsou započítáni 2 dospělí a maximálně 3 děti a nebo studenti a noclehy pod hvězdami ve stanovém městečku.

Základní cena 4 800 Kč Koupit

Rodinná víkendová s veganskou baštou

Přijeďte na festival s celou rodinou! Vstupenka zahrnuje 2 dospělé a maximálně 3 děti a nebo studenty, naše skvělé veganské jídlo v ceně (3x denně s možností vegetariánské snídaně) a noclehy pod hvězdami ve stanovém městečku. Účast na programu je možná už den předem po 19. hodině.

Základní cena 5 150 Kč Koupit

Rodinná víkendová

Přijeďte na festival s celou rodinou! V ceně jsou započítáni 2 dospělí a maximálně 3 děti a nebo studenti a noclehy pod hvězdami ve stanovém městečku. Účast na programu je možná už den předem po 19. hodině. Příjezd je možný už den předem po 19. hodině.

Základní cena 3 250 Kč Koupit

Veganská bašta pro dítě do 120 cm denní

Pro děti, které mají na festival vstup zdarma (do 120 cm), máme připravenou tuto vstupenku, která jim zajistí plná bříška po celý den.

Základní cena 180 Kč Koupit

Veganská bašta pro dítě do 120 cm na víkend

Pro děti, které mají na festival vstup zdarma (do 120 cm), máme připravenou tuto vstupenku, která jim zajistí plná bříška po celý víkend.

Základní cena 360 Kč Koupit

Veganská bašta pro dítě do 120 cm na celý festival

Pro děti, které mají na festival vstup zdarma (do 120 cm), máme připravenou tuto vstupenku, která jim zajistí plná bříška po celý festival.

Základní cena 535 Kč Koupit

Ubytování na celý festival

Pro ty, kteří mají raději střechu nad hlavou oproti plachtě stanu, nabízíme možnost přespání v rámci Jindřichovic. Jedná se o ubytování po dobu celého festivalu ve 2-6 lůžkových pokojích. Pro více informací nás kontaktujte na tel. 776 213 236 nebo emailem: festivalzijicisrdce@seznam.cz

Základní cena 800 Kč Koupit

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

O akci

Na louce u mlýna uprostřed lesů setkání otevřených srdcí…

Smyslem festivalu je lidem připomínat témata, která oživují naše srdce, těla, vztahy, naši práci i naši přírodu. Stejně důležitým účelem festivalu je podpora Svobodné školy Ronja, v níž vidíme veliký smysl právě proto, že je to cesta, která děti vede jejich vlastním směrem. Proto jsme letos nazvali festival benefičním.

Více informací

Zveme Vás tedy již na druhý ročník Festivalu Žijící srdce, který jsme se rozhodli opět zorganizovat i díky pozitivním ohlasům z ročníku minulého. My sami jsme si zamilovali jeho rodinnou atmosféru, kterou bychom rádi udrželi i v tomto roce.

 

Můžete zakoupit vstupenky celofestivalové, denní nebo víkendové. Ty můžete pořídit se skvělou veganskou stravou (3x denně s možností vegetariánské snídaně) a nebo bez jídla - pokud si chcete jídlo připravovat sami na vašem cestovním vařiči (případně k dispozici bude jeden vařič a jedna rychlovarná konvice, ohniště a kotlík). Doporučujeme variantu s jídlem - ušetří Vám mnoho drahocenného času, který můžete strávit na programu. A ten bude letos zase našlápnutý :-).

Zakoupením vstupenky si zajistíte bohatý program plný přednášek, workshopů a koncertů. Stejně tak ale podpoříte Svobodnou školu Ronja v Jindřichovicích pod Smrkem. K tomu, aby škola mohla fungovat z dlouhodobějšího hlediska, je nutné zajistit peníze na platy průvodcům a na její lepší a pestřejší vybavení.

Děti do 120 cm mají festival zdarma s možností dokoupení polovičních porcí jídla.

Tento rok jsme se rozhodli vytvořit také rodinné vstupné na celý festival i víkend, které je vstřícné k rodinám se dvěma či třemi dětmi.

 

A co vás tu všechno čeká? Podívejte se na program níže. Sledovat můžete i facebookovou stránku: www.facebook.com/Zijicisrdce/ postupně uveřejňovanými medailonky lektorů a naše stránky www.zijiciskanzen.cz/festival-zijici-srdce/.

Vybírat můžete z velkého množství přednášek, workshopů a koncertů. Vedle toho bude po každé snídani připravena řemeslná dílna pro děti i dospělé a po každém obědě s námi můžete zajet na výlet k jindřichovickým kamarádům, kteří mají pro Vás připravené povídání o svém hospodaření nebo o zajímavé architektuře jejich domu. Děti se u nás nudit rozhodně nebudou. Přírodní prostředí je přitáhne k volné hře a budou také moci vybírat z kreativních činností. Pro menší děti bude připraven dětský koutek ve stanu.

Pokud plánujete přijet na více dní, můžete přespat ve stanovém městečku na louce u mlýna. Musíte si s sebou tedy vzít stan a veškeré campingové vybavení. Tato volba Vám ušetří pár set korun, protože je zdarma v ceně vstupenky.

Máme pro Vás také připravené ubytování pod střechou v Jindřichovicích, které si u nás můžete zajistit za dobrou cenu. Pro tuto možnost si vyberte variantu "Ubytování na celý festival", kterou si přikoupíte k vybranému typu vystupenky. Máte-li speciální přání (např. výběr pokoje či spolubydlících), kontaktujte nás prosím na emailu: festivalzijicisrdce@seznam.cz nebo tel.776 213 236.

Další možností je zarezervovat si ubytování v penzionu nebo Airbnb blízko Jindřichovic.

https://www.murinky.cz/

https://www.penzion-u-dubu.cz/

http://ukyslika.cz

 

Kromě předplaceného jídla bude možné zakoupit jídlo v čajovně a dalších stáncích. U nich si budete moci zakoupit i něco na památku.

 

Těšíme se na Vás

Realizační tým ve složení: Ksenia, Káťa, Aleš, Marek, Honza, Mia a Zbyněk

 

Pokud byste se raději festivalu účastnili jako DOBROVOLNÍCI,

podívejte se na následující odkaz a vyplňte formulář: docs.google.com/document/d/1ineBSuNvqDcmIVI_yCw2_7CUvv7wKBobCmjVX4MyaJk/edit?usp=sharing

 

 

PROGRAM - ke stažení:

https://drive.google.com/file/d/1lG8s_1NAaKFbQUiMf8mbmjHRNEe1IVi8/view

 

 

 

Reakce od návštěvníků z loňského festivalu: "Festival byl skvělý. Tak skvělý, že byl nad úroveň festivalu a nazval bych ho spíše jako setkávání. Místo je dokonalé. Mezi lesy a háji a loukami, což vytváří tutéž atmosféru klidu pohody a souznění. Dává klid roztěkaným, dává pohodu vystresovaným, dává mír honícím se pořád za něčím a to je na tomto setkávání nejdůležitější. Protože, jak to jednou pan Dušek nazval: místo slaďuje lidská srdce a vědomí k setkávání. Až tak je místo důležité a proto si myslím, že “festival” by měl mít tuto atmosféru, do které se všichni nalaďujeme."

"Festival byl úžasný. Témata a lektoři byli správně vybraní a do budoucna bych moc ráda, aby se i někteří objevovali na festivalu pravidelně. I když jsem se zúčastnila pouze jeden den dalo mi to hodně a doufám, že příští rok přijedu na víc dní a třeba i s rodinou."