Předprodej byl ukončen

Bert & Friends, Good Times Only, 1flfsoap
HUDBA Rock / Elektronika, PARTY, FESTIVAL

Bert & Friends, Good Times Only, 1flfsoap

sobota 29.8.2020 od 20:00
Panelka, Luleč

O akci

Poslední letní akce na Panelce se ponese v duchu lásky, radosti a marshmallow.

 Bert & Friends

Nejslavnější kapela z období 2050, ktera se vrátí v čase, aby zahrála jejich největší hity z roku 2049. Tato dvorní kapela prezidenta světa Billa Bextona je držitelem ocenění za osvícení všech hudebních žánrů, včetně future bleebopu. Stvůrcem je Albert Romanutti, zpěvak, klávesista, hitmaker a blízký přítel Billa Brixtena. V šíření jeho filosofie je mu nápomocna disco-kapela. V recenzích se o jejich hudbě píše jako o nemožné na ni napsat jakoukoliv recenzi. Ti, kteří si troufli, psali o neuchopitelné kráse a záhy zmizeli.

 

Good Times Only

Good Times Only jsou pražská indie-popová kapela, která se rychle stala stálicí nejen pražské mladé scény a díky originální a přístupné tvorbě přitahuje davy fanoušků. Milovníci pěkných chvil, kteří s hitem Někdy jsme to my a Tvůj kluk aktuálně chystají svou debutovou desku. Indie-pop přesahující do denního snění se svými texty vybízí býti soundtrackem pro každý teenagerský rozchod.

 

1flfsoap

Urbanizovaný šohaj a brněnský Pražák! Živé bicí, nezaměnitelná kytara a velký podíl improvizace dává dohromady taneční sety, které nemají předem jasný konec. Všechna hudba vzniká teď a tady. V letošním roce odehráli důležité vystoupení v Londýně a na Springbreak festivalu v Poznani. Dravost, melancholie, loopy a syrový sound ukazuje temnou stranu živé elektroniky. Duo, které chce vyhnat z měst zápach electroswingu.

 

 

Vystupující

Bert & Friends (CZ) – web Good Times Only (CZ) – bandcamp 1flfsoap (CZ) – bandcamp

Více informací

V předprodeji máte možnost si pořídit i jízdenku na dopravu. Tato se bude odvíjet od počtu prodaných lístků (dodávka, mikrobus, autobus). Odvezeme vás před koncertem z Brna (18:30 odjezd od obchodního domu Tesco u nádraží) a po skončení zpět do Brna (odjezd: 00:00). Při větším zájmu pojedou autobusy dva.
Cena za dopravu tam i zpět je 120 Kč za osobu.

 

YouTube: https://youtu.be/JIfqTLrTPu4, https://youtu.be/tLN3cZbFBxg, https://www.youtube.com/watch?v=-rJ-pysTN0M

YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=I_c02u10e88, https://www.youtube.com/watch?v=Ck3SABEBFxc, https://youtu.be/0xMoI5J7RWo

 

Youtube: https://youtu.be/DgTj0pzic8s, https://youtu.be/lyl2YwI1O9Y