Hudba pro vnitřní ticho - Maok & Sascha & Vladis
HUDBA World music / Ethno / Folk / Spirituální, UMĚNÍ, TANEC

Hudba pro vnitřní ticho - Maok & Sascha & Vladis

čtvrtek 12. listopadu od 19:00
Lázně Klimkovice, Klimkovice
Vstupenka do mobilu
od 440 bez dalších poplatků do 780 Zobrazit ceny

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

předprodej končí 11. listopadu

Základní vstupenka

Základní cena 440 Kč Koupit

Vstupenka pro dva

Základní cena 780 Kč Koupit

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

O akci

Srdečně vás zveme na výjimečný koncert HUDBA PRO VNITŘNÍ TICHO

MAOK (SK) - kytara, flétna & SASCHA ALEXANDER WAYMER (RUS) - violoncello - VLADISLAV LEŠKOVSKÝ (SK) - perkuse

Užijeme si večer naplněný překrásnou intuitivní hudbou, při které se v nás rozhostí blažené ticho. Hudebníci budou na místě tvořit melodie, které jsou šité na míru právě tomuto jedinečnému okamžiku. Každý z hudebníků je v takové chvíli zcela soustředěný, a zároveň uvolněný a hluboce ponořený do sebe. Přitom vnímá ostatní hudebníky a všichni tvoří společně...a postupně vtahují do tohoto tvoření i publikum, které reaguje na hudebníky a oni zase na náladu a přání publika. A tak jsou všichni součástí zázraku komunikace beze slov a společného tvoření.

Ponoříme se do krajiny imaginace, budeme se inspirovat navzájem, a tak vytvoříme neopakovatelný a jedinečný moment, ve kterém vznikne právě ten „náš koncert“. Těšíme se na vás a na společný prožitek!

Více infomací na https://www.cestainspirace.cz/cs/experiences/hudba-pro-vnitrni-ticho/

Vystupující

Maok (SK) – http://www.maok.net/

Vystupující

Maok

Maok je hudebník, improvizátor, multiinstrumentalista, zpěvák, skladatel, ale hlavně člověk, jehož životní součástí a nejvýraznější složkou sebevyjádření je hudba. Jeho jedinečný styl je ve snivých až mysticky laděných skladbách lehko rozpoznatelný i bez toho, že byste znali konkrétní skladbu. Je vyhledávaným a pravidelným hostem na meditačních akcích pořádaných známými českými či slovenskými duchovními.

Sascha Alexander Vaymer

Na svých sólových koncertech zve Alexander své posluchače do říše zvuku. Pomocí violoncella a live loopingu vytváří zvuky, které jsou někdy bouřlivé, rytmické a výrazné, jindy jemné, křehké a proměnlivé. Harmonické tóny se rozvíjejí jako rychle rostoucí rostliny a mísí se s elektronickými rytmy. Z toho plynou nové impulsy, které znovu a znovu naplňují místnost sférickou živou hudbou. Alexanderova hudba je intuitivní. Znamená to, že každé setkání s jeho hudbou je zcela unikátní, nové, jedinečné…a nikdy už se nebude opakovat.

Vladislav Leškovský

Jako bubeník v roce 1997 poprvé nahrával v nahrávacím studiu s kapelou Chill on the Sun. Rok 2000 strávil v USA, kde aktivně hrával s kapelou Stacy Bugg Band. V roce 2002 podepsali smlouvu s EMI a vydali debutové CD Chill on the Sun "u babky". Dále následovalo období bohaté spolupráce s jinými umělci, koncertování a studiová spolupráce na různorodých projektech (okolo 20 CD), nejvýznamnější jména: MAOK, Chill on the Sun, the Magpie, Kreins, René Lacko, Big Bang, Ivana Kováčová, Jana Kryštof Lehotská, Janko Kulich a kolegium, Anna Bartová, Ivana a další ..