Madagaskar - Země krále Jelimána I Hradec Králové
PŘEDNÁŠKA / KONFERENCE, CESTOVÁNÍ, STAND-UP

Madagaskar - Země krále Jelimána I Hradec Králové

středa 3.3.2021 od 18:00
NáPLAVKA café & music bar, Hradec Králové
Vstupenka do mobilu
od 120 bez dalších poplatků do 150 Zobrazit ceny

Zaplatit můžeš kartou nebo převodem

předprodej končí 3.3.2021

Základní vstupenka

Základní cena 120 Kč Koupit

Budu velkorysý :)

Základní cena 150 Kč Koupit

Zaplatit můžeš kartou nebo převodem

O akci

„Já tak rád trsám, trsám. Já tak rád trsám, trsám. Já tak rád trsám, trsám. Ty tak rád trsáš. My chceme? Trsat! Všem holkám z celého světa! Váš král Jelimán to říká na rovinu…“

Král Jelimán! Kdo by právě neznal krále Jelimána a jeho pověstné trsání... Není na světě snad známější animovaný film Madagaskar, který právě proslavil i stejnojmenný ostrov ležící v Indickém oceánu. Díky dlouhodobé izolaci je ostrov, na kterém leží i stejnojmenný stát Madagaskar, jako takový, unikátní v mnoha směrech. Úchvatný! A tak málo políbený masovým turismem. Navíc okořeněný z 90 % čistou endemickou přírodou, faunou a flórou. Teď už stačí jen zavřít oči.

Nechte se unést na výlet do dálných končin tohoto nespoutaného, divokého charakteru země. Putujte v mých stopách na sever, západ, jihozápad či východ ostrava a buďte tak okouzleni chudobnou krásou, kterou ve vás zanechá nesmazatelná stopa Madagaskaru.

Vstupné 120 Kč/osoba přes smsticket.cz v předprodeji :-)
Vstupné 140 Kč/osoba na místě v den akce.

Nicméně kapacita je omezena a pokud chceš s kamarády sedět spolu, doporučujeme rezervaci míst na katerina.kasakova@gmail.com

Kateřina Kašáková, známa jako Kate, je mladá sólo cestovatelka, bloggerka, influencerka a moderátorka pořadu BusinessTalk "Travel", která miluje žít život naplno, chce okusit všechno, co nabízí, cestovat, poznávat, objevovat, sportovat a vzdělávat se. Kate má za sebou nespočet cest do zahraničí. Dvakrát navštívila Madagaskar a Panamu, dále např. Austrálii, Nový Zéland, USA, Kambodžu, jihovýchodní Asii, západní Evropu apod. Když zrovna nelétá daleko, podniká výlety po Evropě. Stačí stan, někdy dokonce jen auto. Nejraději ale cestuje sama. A tak jejím jediným parťákem na dalekých cestách se tak stává pouze Crohnova nemoc. O tom všem nejen přednáší, ale píše také vlastní blog Cover The Road.

 

Více informací

FB: https://www.facebook.com/covertheroadcom

IG: https://www.instagram.com/covertheroadcom

Těším se na vás :-) Kate