Divadlo X10: Zmrzačení
DIVADLO

Divadlo X10: Zmrzačení

pátek 16. října od 20:00
Prostor (Panský dvůr), Boskovice
Vstupenka do mobilu
od 150 bez dalších poplatků do 1 000 Zobrazit ceny

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

předprodej končí 16. října

Sponzorské vstupné - pro 2 osoby

Uspořádat boskovické uvedení Zmrzačení je pro nás produkčně i finančně extrémně náročné. Pokud byste tedy tento počin ocenili tímto způsobem, moc nám pomůžete. Jedna Sponzorská vstupenka opravňuje ke vstupu na představení 2 osoby.

Základní cena 1 000 Kč Koupit

Obyčejné vstupné

Základní cena 200 Kč Koupit

Studentské vstupné

Základní cena 150 Kč Koupit

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

O akci

Představení divadelní inscenace pražského Divadla X10 Zmrzačení. Text místního rodáka, židovského spisovatele Hermanna Ungara v překladu Jaroslava Bránského a režii absolventa zdejšího gymnázia, dnes jednoho z nejzajímavější tvůrců nastupující generace divadelníků – Ondřeje Štefaňáka.

Příběh opravdového neurotika. Noční můra z Rakousko-Uherska se vznáší nad idylickou stověžatou. Kolektivně potlačené neurózy, psychózy i hysterie nabývají vrch. Meziválečné přízraky se drápou z hlubin nevědomí. Něco se přihodilo. Už neexistuje žádná hráz proti šířícímu se zmatku. V koutě cosi je a vyčkává. Snad vrah s holí. A všechno je takové trápení.

Koná se v pátek 16. října od 20:00 v jednom z prázdných sálů panského dvora. V sobotu 17. října navazuje akce Odpoledne v židovském ghettu.