Průsery na cestách a jak je přežít: Ostrava
PŘEDNÁŠKA / KONFERENCE, CESTOVÁNÍ

Průsery na cestách a jak je přežít: Ostrava

čtvrtek 27.1.2022 od 19:00
Bar 2TO2, Ostrava
Vstupenka do mobilu
od 140 bez dalších poplatků do 700 Zobrazit ceny

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

předprodej končí 27.1.2022

Základní vstupenka

Udělej si ještě větší radost a kup ke vstupence i stromky, který za Tebe zasadíme v Pardubickém kraji! Podpoříš tak změnu rázu krajiny a zadržení vodě v ní.

Základní cena 140 Kč Koupit
+ malý peníz na stromy 250 Kč Koupit
+ větší peníz na stromy 500 Kč Koupit

Základní vstupenka + štědrý peníz na stromy

Základní cena 700 Kč Koupit

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

O akci

Příběh o tom, jak jsem se naučila cestovat sama, nalehko a za hubičku nebo balit (z kufru o 45 kg na půl roku na batoh o 7kg na 3 měsíce). Podělím se s vámi o dvě přepadení, zadržení na hranicích, odtah auta za 450 Euro nebo napadení zvěří a spoustu jinách problémů, které mě na cestách po více jak 40 zemích potkali. Ale také o to, co jsem si ze všech těch průserů vzala, protože po každé bouři přeci přijde slunce. Ráda vám své nejen negativní zážitky na přednášce předám, společně s tipy jak se takovým průšvihům kdekoliv na světě vyhnout.

 Ke vstupence je možné taky zakoupit strom. Ten za vás na jaře společně s dobrovolníky zasadíme podél cest a polí na Pardubicku a změníme tak ráz krajiny. I vy se k sázení můžete přidat - sledujte @miskephotos, událost se objeví tam. Pokud máte kdekoliv pozemek v podobě pole/polní cesty a uvítali byste tam více stromů/remízků/solitérů dejte vědět rádi vás podpoříme. Pokud chcete výsadbu stromků podpořit větší částkou než nabízíme se vstupenkami, napište nám prosím na michaela.hrdaa@gmail.com