Předprodej byl ukončen

#suHR setkání: Psychodiagnostika v HR
PŘEDNÁŠKA / KONFERENCE, OSOBNÍ ROZVOJ

#suHR setkání: Psychodiagnostika v HR

čtvrtek 17. září od 17:30
Applifting s. r. o., Praha

O akci

Jak využívat psychodiagnostiku v HR na maximum?

Na setkání se budeme věnovat psychodiagnostickým nástrojům používaným v HR – jak osobnostním dotazníkům, tak i výkonovým testům. Budeme mluvit o tom, které nástroje je vhodné zvolit v které části zaměstnaneckého procesu, jak poznat kvalitní psychodiagnostické nástroje a jaké otázky si položit, když se rozhodneme zavést tyto nástroje do firmy.  

 

Co se na setkání dozvíte?

  • Jaké druhy psychodiagnostických nástrojů v HR používáme, a jaká jsou jejich specifika.
  • V jakých fázích zaměstnaneckého procesu je vhodné použít jaký nástroj a co použitím psychodiagnostických metod vlastně získáme.
  • Jak kvalitní psychodiagnostické nástroje poznat.
  • Otázky, které je potřeba si položit při zavádění psychodiagnostického testování do firmy.

Účastníci budou mít možnost projít si psychodiagnostickým testováním na vlastní kůži.

 

O řečnicích:

Bára Riedl Černíková

Bára se psychologii práce a organizace věnuje již více než 8 let, vystudovala psychologii a své zkušenosti nasbírala v konzultačních společnostech Assessment Systems a Deloitte, kde vedla jak náborové, tak i rozvojové projekty, mezi něž patří designování a hodnocení AC/DC, vedení kompetenčních rozhovorů, interpretace psychodiagnostických nástrojů, kompetenční modelování, nastavování individuálních rozvojových plánů a školení měkkých i tvrdých HR dovedností. V současné době působí jako výkonná ředitelka společnosti SHL Talent Assessment.

 

Linda Průšová

Linda vystudovala psychologii, věnuje se psychologii práce a organizace, a to především psychodiagnostickým nástrojům. Působí jako konzultant ve společnosti SHL Talent Assessment a mimo psychodiagnostického testování spolupracuje například na AC/DC, kompetenčním modelování, vzdělávání personalistů apod. Své předchozí zkušenosti sbírala ve společnosti Albert Česká republika, kde se podílela na různorodých HR projektech.

 

Agenda setkání:

17:30 - 17:45 - představení #suHR, řečníků a účastníků

17:45 - 18:15 - Jak využívat psychodiagnostiku v HR na maximum

18:15 - 19:00 - diskuze

19:00 - 19:30 - rozloučení a networking

 

Více informací

***

👨‍👩‍👧‍👦  2 MÍSTA ZDARMA PRO RODIČE NA RODIČOVSKÉ

Zájemce prosíme, aby se nám ozvali na akce@suhr.cz.

***

Těšíme se! 

#suHR tým

 

*Přihlášením na #suHR akce souhlasíte se Zásadami zpracování osobních údajů, které naleznete na https://suhr.cz/ochrana-osobnich-udaju/.