10 nejvyšších hor rakouských Alp
PŘEDNÁŠKA / KONFERENCE, CESTOVÁNÍ

10 nejvyšších hor rakouských Alp

čtvrtek 15. října od 19:00
Oriental Lounge, Ostrava
Vstupenka do mobilu
Cena 90 bez dalších poplatků Zobrazit ceny

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

předprodej končí 15. října

Základní vstupenka

Základní cena 90 Kč Koupit
Podporuji! 120 Kč Koupit

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

O akci

Rakouské Alpy nejsou daleko, dá se tak v nich strávit dost outdoorového času po celý rok. OUTVER si vytyčil cíl vylézt všech deset nejvyšších hor rakouských Alp, od Velikonoc do Velikonoc. Povedlo se.

 

OUTVER - 10 nejvyšších hor rakouských Alp

 

Budeme vyprávět o tom, jak při skialpinistickém výstupu na Grossvenediger vznikl a následně se uskutečnil nápad na vylezení všech zbývajících hor z TOP 10, a to pokud možno zajímavým způsobem.

Tým OUTVER

Dvojice OUTdoorově VERtikálních nadšenců, lezců a skialpinistů. Chodíme a lezeme převážně v rakouských nebo italských Alpách. Rádi vyrážíme i do krajů vzdálenějších, nejlépe hornatých, abychom poznali místní zvyky a kulturu. S sebou vždy bereme foťáky a pořizujeme snímky i videa, které pak publikujeme v článcích na našem webu.

Jan Icha alias Johny 

Od mlada se věnoval cyklistice a lyžování na pistě, hodně času trávil v tělocvičně bojovými sporty a to i jako trenér. S vertikálním outdoorem začal až po čtvrtém křížku. Začal túrami na zajištěných cestách a následně skialpinismem. Další motivací byla touha vylézt alespoň na jednu třítisícovku a to se podařilo na skialpinistické túře na Gross Venediger. V euforii vymyslel projekt TOP 10 rakouských Alp a po jeho absolvování následovala první pětka ve Fanských horách v Tádžikistánu.

Lucie Zrnová 

Outdoorovému sportu se věnuje už dlouho. Od veslování přesedlala na dlouhé bikové závody a ještě delší adventurerace. Prošla se po Himalájích, projela Jižní Ameriku, kde se mimo jiné podívala na šestitisícovku.  Ideální výlet je za poznáním, horami a lezením, a to nejlíp všechno najednou. Spolu s Johnym v rámci týmu OUTVER plánuje, organizuje a realizuje zajímavé vertikálně outdoorové túry a treky. Je hlavním tvůrcem webu www.outver.net, kde sdílí všechny zajímavé outdoorové akce.

Zajímavé projekty:

FANSKÉ HORY - trek po Fanských horách s výstupem na Pik Zamok 5.070 m

TOP 10 - vylezení deseti nejvyšších vrcholů rakouských Alp během jednoho roku, 2018 – 2019

Skialpinismus v Severní Makedonii, březen 2019

Kontakt na přednášející

Web: https://www.outver.net/

FB: https://www.facebook.com/cz.outver/

Instagram: https://www.instagram.com/cz.outver/

Čajovna Oriental Lounge

Telefon: +420 777 788 872

E-mail: lounge@oriental.cz

Webové stránky: www.oriental-lounge.cz

Facebook: www.facebook.com/Orientalounge