Benefiční ples "Bav se a pomáhej!"
HUDBA, PARTY, DIVADLO, JÍDLO / NÁPOJE, UMĚNÍ, TANEC, PLES, STAND-UP

Benefiční ples "Bav se a pomáhej!"

pátek 30. října od 20:00
Velký sál, Štětí
Vstupenka do mobilu
Cena 180 bez dalších poplatků

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

předprodej končí 29. října

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

O akci

PŘIJĎ, BAV SE A POMÁHEJ!!! Pomáhat je potřeba, proto jsme se rozhodli pomoci malému Kamilovi Hricovi, který pomoc ostatních potřebuje.

Akci organizuje Travesti skupina Golden Cats ve spolupráci s restaurací Klub Štětí. V průběhu dne vystoupí řada umělců. Účast přislíbili: Hynek Tomm (zpěvák) Mikuláš Hrbáček (finalista Superstar) Sarah Diamonds (Travesti Show) Ivan Čmok (zpěv s kytarou) Queens Štětí (mažoretky) Valerie Ulbrichová (Twirlingové vystoupení) Kapela R E B EL

Akce se bude konat ve Velkém sále Kulturního střediska města Štětí, Mírové nám.67 Veškerý výdělek akce bude věnován mamince malého Kamila, abychom jim aspoň trochu mohli pomoct. Každá koruna se počítá a pomoci není nikdy dost. .

VSTUPENKU si může zakoupit i kdokoliv, kdo by třeba na akci nemohl přijít, ale chce přispět.

PŘÍBĚH KAMČI: život našeho Kamči se začal psát již pár dní před termínem porodu, kdy jsem navštívila pro jistotu gynekologa a ten měl pro mě ty nejčernější zprávy, které budoucí maminka určitě nechce slyšet. Okamžitě jsem musela jet do nemocnice v Ústí nad Labem, kde se bohužel vše potvrdilo – váš syn prodělal krvácení do mozku, mozkomíšní mok mu ucpal komory a proto má extrémně velikou hlavu a mozek je utlačován. S největší pravděpodobností zůstane ležákem. Kamča se narodil 2 dny poté s diagnozou hydrocefalus. V prvním týdnu prodělal první operaci, která nebyla až tak úspěšná a tak v měsíci života mu byl voperován shunt. V 9 měsících jsme přešli k nové neuroložce. I přesto, že předtím se u Kamči střídali 3 neurologové, ani jeden z nich neudělal důležité vyšetření. Díky nové neuroložce přibyly Kamčovi další diagnózy jako je epilepsie, mentální retardace, centrální porucha zraku, triparéza. I přesto všechno se Kamča díky rehabilitaci, lázním, Rané péči EDA a vynikající péči lékařů v roce a půl poprvé otočil, po 3. narozeninách poprvé posadil, ve 4 letech začal trochu slabikovat a plazit se. Na jaře 2018 (5 let a 3 měsíce) začal více mluvit a lézt po čtyřech. Tři roky navštěvoval speciální třídu MŠ, kde to měl moc rád. Nyní mu je 7,5 roku půjde do školy a je na úrovni zhruba 2 letého dítěte. Snaží se s pomocí o první krůčky a už také umí vylézt na pohovku. Má za sebou reoperaci shuntu a také mu přibyla další diagnoza atypický autismus. Stále jezdíme do lázní, máme v plánu opět i neurorehabilitace, které nehradí pojišťovna a velice mu pomáhá hiporehabilitace. Obrovskou podporou je mu také jeho starší sestra Terezka. Hana Hricová, maminka

Vstupenku si může zakoupit i ten, kdo by na Ples nemohl přijít. Každá vstupenka se počítá a jejím zakoupením podpoříte malého Kamila.