Předprodej je momentálně pozastaven, zkuste to prosím později.

10th Anniversary of Future Control w/ Teddy Killerz
HUDBA Elektronika, PARTY, UMĚNÍ, TANEC

10th Anniversary of Future Control w/ Teddy Killerz

sobota 24. dubna od 20:00
Southock Rock Café, Jablunkov
Vstupenka do mobilu

O akci

10th Anniversary of Future Control w/Teddy Killerz Jsme optiminsti a pevně věříme, že s datem 27.11. 2020 se nám tento mejdan podaří uskutečnit.

 V případě, že nám Covid-lol tento datum neumožní, máme již rezervovaný náhradní termín 24.4.2021. V této Covid-době se prostě musí počítat se vším, ale my se nedáme. Máme 10-letí téměř za sebou za tuto dobu jsme stihli udělat přes 40 FC mejdanu a nespočet menších ale také velkých společných akcí, na kterých jsme se podíleli. Hlavním důvodem proč jsme stále tady, jste hlavně vy, staří, věrní i noví návštěvníci, kterých stále přibývá a to je pro nás tím hlavním motorem.

10.let už je opravdu dlouhá doba a velký důvod to pořádně oslavit! Proto jsme pozvali nejostřejší ruský Neurofunk a tím je bezpochyb medvědí komando TEDDY KILLERZ, kteří vydávají svou munici na labelech RAM Records, Vision, Blackout & Eatbrain. Se supportem jsme také nešetřili!  DECADES je česko-běloruský projekt za kterým stojí zkušení producenti Psychical Research & Malk, kteří rozjeli v létě letošního roku společnou produkci. O tomto projektu ještě hodně uslyšíme. DIVENGER je ostravský Dj a promoter N.Project crew, který vám naloží pořádnou dávku Neurofunku & Deepu. Zbytek Line-upu doplní full sestava Future Control Djs: Ron-X, Gorri, L0G & Frix. 

PŘEDPRODEJ VSTUPENEK: [všechny zakoupené vstupenky budou platné i v případě náhradního termínu, nemusíte se tak bát, že vám vstupenka propadne, akce na 100% proběhne.]  On-line na www.smsticket.cz

I. vlna limitovaných vstupenek 150czk + poplatek prodejce (pouze 50ks)

II. vlna - 200czk + poplatek prodejce

III. vlna - 250czk + poplatek prodejce

Na místě - 300czk

Více informací

Kamenný předprodej: Pouze III. vlna - 250czk Blackcomb.cz (Jablunkovská 382, 73961 Třinec) Destiny bar (nám. Svobody 526, 73961 Třinec) Rock café Southock (Bělá 1069, 73991 Jablunkov)

🎶 FULL ARTIST: 🔊 🎧 TEDDY KILLERZ / RAM rec. / Vision / Blackout / Eatbrain // RU 🎧 DECADES / Fokuz rec. / Celsius rec. // CZ/BLR 🎧 DIVENGER / N.Project 🎧 RON-X / Future Control 🎧 GORRI / Future Control 🎧 L0G / Future Control 🎧 FRIX / Future Control & 📽️ Maping Videohaluze By PSXAV 📽️ 15KW Profi sound / Lights & Laser Show / Future Control Decoration.