Buty v MC Panteon
HUDBA Rock

Buty v MC Panteon

sobota 14. listopadu od 20:00
Music club Panteon, Konstantinovy Lázně
Vstupenka do mobilu
Cena 290 bez dalších poplatků

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

předprodej končí 14. listopadu

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

O akci

Přes celou republiku se do Konstantinek vydá skupina Buty. Tuto kapelu, ostravskou již svým názvem (buty znamená v místním nářečí boty, převzato z polštiny), můžeme dnes již právem nazývat legendou. Vznikla v roce 1986, z původní sestavy v ní však zůstal již jen frontman a zakládající člen Radek Pastrňák a Richard Kroczek.
Hudba skupiny Buty mísí spoustu hudebních žánrů, převažuje nejspíš folk, pop a rock, ale najdeme i stopy jazzu, folklóru, country či reggae. Co však dělá „Buty Butami“, jsou jejich texty zpracovávající neotřelá témata s velkou dávkou smyslu pro humor. Z jejich písní se zejména od konce 90. let, ale i později staly rádiové hity (František, Nad stádem koní, Jednou ráno, Píseň práce). Každá z jejich desek se hudebně liší od té předchozí, Buty vystřídali několik cest, kudy se dát, vždy však v sobě jejich tvorba má něco typicky „butovského“.
Jednoznačně klubová PECKA roku! Tříhodinový maraton hitů legendární kapely kolem Radka Pastrňáka.    ..... jupíííííí .... jednoznačně klubová PECKA roku!!!!!

 

                                                   !!!!!! VÝZVA !!!!!

Dovolili jsme si půjčit nápad jedné skvělé paní s červenými vlasy, která v určité chvíli bezmocnosti dala dohromady partičku nadšenců, kteří se v regionu KONSTANTINOLÁZEŇSKA  proslavili tím, že páchali společně samé záslužné aktivity a to pod hlavničkou POMOZME SI SAMI.

Myslíme si, v podobné situaci se nachází v současné době kultura, umělci. Nechceme se tady pouštět do sáhodlouhých rozborů a úvah nad aktuálním stavem .

Zkrátíme to.

Téměř denně jsme v kontaktu se zoufalými muzikanty, z nichž velká část se hudbou živí. A jejich situace je opravdu zoufalá (ostatně jako všech, kteří se jakkoliv podílí v tomto důležitém odvětví našich životů). Existuje stále ještě velká část lidí, která i za současné situace může a dokáže jakkoli  pomáhat.  Posledním hřebíčkem byl dnešní kontakt s manažerkou věhlasné skupiny BUTY. Bylo nám z té komunikace hodně divně…….. I proto jsme se domluvili, že rozjedeme promo a prodej lístků na dlouho plánovaný koncert BUTY V MC PANTEON 14. 11. 2020 v Konstantinových Lázních. Muzikanti i my věříme, že se koncert nakonec uskuteční a moc se těšíme (ani se nedivím).

A  právě pod vlivem inspirace zmíněné v úvodu si dovolujeme iniciovat návrh realizovatelný v podstatě kdekoliv. Je to jednoduché - POMOZME JIM SAMI.

Jak????

Konkrétně jednoduše, pojďme vyprodat  BUTY v KONSTANTINKÁCH  a když se koncert bude moc uskutečnit tak si ho bezpochyby všichni tj, muzikanti a fanoušci  živé hudby náramně užijeme…..o tom žádná diskuse.

A kdyby plukovník v den koncertu zavelel zastavit stát…… tak halt by jsme museli další koncert se slzou v oku oželet………, ale vstupné by jsme i tak poslali muzikantům. Nás by to určitě nezabilo, ale umělcům aspoň maličko pomohlo. A víte co se povídá o kapkách…………………

POJĎME VYPRODAT TENTO KONCERT A PODPOŘIT KLUKY V NELEHKÉ DOBĚ!

Vzpomeňte si na všechny strádající muzikanty kdykoliv si pustíte rádio v práci, doma v autě…… hudba Vám vždycky dokáže vylepšit náladu, nastartovat den,………prostě pomoct. Pomozte i vy jim……POMOZTE JIM SAMI!!

Vystupující

Buty (CZ) – http://www.buty.cz

Více informací

Otevřeno od 20:00 hodin

Koncert od 21:00 hodin