Stockfest Pátek - Morčata na útěku, Doktor Doll, ZaHRaDa...
HUDBA Rock, FESTIVAL

Stockfest Pátek - Morčata na útěku, Doktor Doll, ZaHRaDa...

pátek 13. srpna od 19:00
Letní areál Dobrohostov, Havlíčkův Brod
Vstupenka do mobilu
Cena 250 bez dalších poplatků

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

předprodej končí 13. srpna
do zdražení 117 dní

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

O akci

ZAS TEN STOCK!

V magickém prostředí letního parketu v Dobrohostově u Havlíčkova Brodu se chystá již 26. ročník Stockfestu. Program zahájíme skvělým pátečním večírkem. Festivaloví fanoušci patrně ocení šanci ulovit Morčata na útěku.

Vystupující

Morčata na útěku (CZ) – web Doktor Doll (CZ) – bandzone ZaHRaDa (CZ) – bandzone Revock (CZ) – bandzone

Více informací

19:00 ZAHRADA (www.bandzone.cz/zahrada)

20:30 DOKTOR DOLL (www.bandzone.cz/doktordoll)

22:30 MORČATA NA ÚTĚKU (www.morcatanauteku.cz)

00:30 REVOCK (www.revock.cz)

***

ZAHRADA - kapela z Třebíče vystoupí na festivalu poprvé a zahájí svou hudbou páteční večírek! Vlasta Zahrádka je třebíčský zpěvák, m.j. frontman kapel Carmen, Pop Killers, CZ Faith no More. Je autorem hudby i textů a momentálně koncertuje se svojí šestičlennou kapelou ZaHRaDa. Band je složen ze špičkových muzikantů; hodinový program vyplní jak Vlastovy úplné novinky, tak starší, osvědčené hity z éry Carmen. Vše v akustické, uchu velmi lahodící, příjemné úpravě. "ZaHRaDa je o mých vnitřních pocitech, který ventiluju skrz hudbu a texty. Dělám to tak celý život, ale až teď jsem se rozhodl jít vlastní cestou. V tomto případě víc akusticky. Poznal jsem ve studiu při nahrávání nových skladeb taky skvělýho člověka a zároveň luxusního kytaristu Apiho (Morava), který respektuje můj styl skládání a pomáhá mým písním vdechnout život."

DOKTOR DOLL - skupina vznikla v roce 2017 ve Žďáře nad Sázavou jako čtyřčlenná a natočila singl My Way a svůj první videoklip. Za vznikem kapely stojí kytarista Karel Sobotka a zpěvák Radim Píbil, kteří spolu léta působili v legendární žďárské kapele Exit a v duu Frankenstein. V roce 2018 posílila sestavu saxofonistka a Doktor Doll dostal nový rozměr. Na jaře roku 2019 vyšlo první album s názvem Do nebe a začaly spanilé jízdy na koncertech po celé republice...

MORČATA NA ÚTĚKU - brněnská rock metalová hudební skupina působící od roku 2004. Sami sebe často označují za Agro-jazz skupinu. Jejich tvorba spočívá v parodování známých českých i zahraničních populárních písniček vlastními vtipnými texty. Skupina se umístila na 29. místě ve známé soutěži Český slavík v ročníku 2007 v kategorii Skupiny. Členové Morčat jsou Yetty (zpěv), Mikesh (kytara), Dejan (baskytara) a Filipínec (bicí). Za svou kariéru vydala skupina devět alb, poslední vydané je z roku 2017 s názvem Di do prdele! Ve svém žánru se Morčata stávají legendou. Pojďte hledat dědu!!

REVOCK - punk-rocková skupina ze Žďáru nad Sázavou. Její existence sahá do roku 2015. O dva roky později vydala své debutové CD s názvem Černá noc. Za pět let existence se Revocku povedlo hrát na nespočtu akcí např. Pelíšek fest, Vysočina fest nebo na Broumovská kytara. Natočila několik klipů. V roce 2018 skupina vydala album Divokej západ a v klipu na stejnojmennou píseň si zahrál také zpěvák ze skupiny Rybičky 48 Kuba Ryba. Skupina svým energetickým vystupováním jistě zaujme širokou škálu posluchačů a vyplatí se na ně počkat do pozdních hodin, kdy si můžete všichni pořádně zapogovat!

***

Lokace: letní parket Dobrohostov (HB) * 49.5422408N, 15.5204717E

Areál letního parketu po dobu akce částečně zastřešen dvěma velkými party stany.

Parkování: v místě, bez poplatku.

Stanování: na travnatém prostoru, který je součástí parkoviště poblíž areálu. Prostor není hlídaný, bez poplatku.

Ubytování v Havlíčkově Brodě a okolí: odkazujeme na dlouhý seznam na stránkách Podzimního knižního veletrhu zde.

***

Vstupné:

250 Kč v předprodeji do 30. 6. 2021

300 Kč v předprodeji od 1. 7. 2021

350 Kč na místě

Dvoudenní vstupné (pátek a sobota):

400 Kč v předprodeji do 31. 12. 2020

500 Kč v předprodeji od 1. 1. 2021

Předprodej na na obchodních místech:

HAVLÍČKŮV BROD - Obchůdek Tulipán, Horní ulice

HUMPOLEC - Městské kulturní a informační středisko

Kompletní informace na www.stockfest.cz.