Rock pivo fest 2021
HUDBA Rock, FESTIVAL

Rock pivo fest 2021

2. července od 12:00 – 4.7.
Přírodní areál, Ryžoviště
Vstupenka do mobilu
od 750 bez dalších poplatků do 1 500 Zobrazit ceny

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

do konce předprodeje 6 dní

Třídenní vstupenka

Základní cena 1 500 Kč Koupit

Jednodenní vstupenka (pátek)

Základní cena 750 Kč Koupit

Jednodenní vstupenka (sobota)

Základní cena 750 Kč Koupit

Jednodenní vstupenka (neděle)

Základní cena 750 Kč Koupit

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

O akci

Hudebních festivalů je na české scéně spousta. Těch skutečně "kvalitně odpracovaných" ale zase tolik není. A takový festival, který by byl nejen povedený organizačně, ale nabídl také zábavu pro celou rodinu a zároveň kvalitní rockovou muziku, jsme nenašli žádný. Rozhodli jsme se s tím proto něco udělat a dát dohromady festival, který nastaví novou laťku všem ostatním. Tak vznikl Rock Pivo Fest.

Doufáme, že všechna naši práci a nasazení bude pořádně vidět a na místě to sami oceníte. Nabídneme to nejlepší z české rockové scény, a přivezeme i několik nadějných rockerů ze zahraničí. Nebude chybět třeba Divokej Bill, Rybičky 48, Dymytry, Harlej, Dark Gambale, Seven, Symphonity, Alkehol nebo maďarští AB/CD. V průběhu tří dnů se můžete těšit nejen na více než dvacet kapel, ale taky na široký výběr řemeslných piv a bohatý doprovodný program. Rodiny s dětmi mohou využít dětský koutek s animačním programem a dílničkami. Pro vaše ubytování pod stanem jsme přímo na místě zajistili vhodné pozemky i další potřebné zázemí.

Rock Pivo Fest 2021, to je třídenní rocková show plná točeného piva a zábavy pro celou rodinu. Buďte u toho s námi a odstartujte letní prázdniny tak příjemně, jak to jen půjde. Budeme se bavit, ale zodpovědně, abychom nedali šanci koronaviru nám znovu omezovat život. 

Vystupující

Dymytry (CZ) – web Harlej (CZ) – web Rybičky 48 (CZ) – web Divokej Bill (CZ) – web Alkehol (CZ) – web Dark Gamballe (CZ) – web GATE Crasher (CZ) – web Loretta (CZ) – bandzone Symphonity (CZ) – bandzone Eufory (CZ) – fb / bandzone Seven (CZ) – bandzone Power 5 (CZ) – bandzone The Pant (CZ) – fb / bandzone Trilobit Rock (CZ) – web / bandzone DneskaNe (CZ) – web / bandzone Black Tiger (CZ) – bandzone Feryho Fóry (CZ) – bandzone Gate 2017 (CZ) – bandzone

Více informací

Náš tým se v průběhu let účastnil všech větších tuzemských festivalů. Jako návštěvníci jsme okoukali to dobré, poučili jsme se z chyb a přidali něco navíc. Dva roky jsme intenzivně pracovali na přípravách, vybírali vhodnou lokalitu, zajišťovali potřebné zázemí a oslovovali kvalitní interprety. Všechno se nám povedlo dotáhnout do podzimu 2020 a tak vás můžeme pozvat na první ročník Rock Pivo Festu, který proběhne od 2. do 4. července 2021 v Ryžovišti v okrese Bruntál.

Chceme, aby náš festival byl výjimečný nejen z hlediska kvality organizace a programu, ale přinášel další užitek a radost. Proto jsme se rozhodli, že koruna z každého prodaného nápoje a upomínkových předmětů poputuje na dobročinné účely. V anketách na webu a sociálních sítích nám můžete pomoci vybrat, komu tyto peníze mohou pomoci nejvíc. Celkovou částku veřejně oznámíme záhy po ukončení festivalu (během července) a peněžní prostředky poté vybrané instituci veřejně předáme ještě během letních prázdnin.

Samozřejmě myslíme i na ekologii, což považujeme za naši povinnost vůči přírodě. Kromě nezbytného třídění odpadu budeme také používat ekologické materiály, kdekoli to bude možné, a veškeré nápoje budeme čepovat do vratných kelímků.

Na Rock Pivo Festu rádi uvidíme fajn dospěláky jakéhokoli věku, kteří mají rádi kvalitní zábavu, dobré pivo a srdce jim bije především pro rockovou muziku. Moc se těšíme na to, kolik vás takových je - a doufáme, že co nejvíc! Pokud naší myšlence fandíte, pomozte nám ji šířit dál a přidejte se mezi fanoušky Rock Pivo Festu na našem Facebooku - předem děkujeme za podporu!