Předprodej byl ukončen

#suHR webinář: Kompetence a kompetenční modelování v HR
ONLINE, PŘEDNÁŠKA / KONFERENCE, OSOBNÍ ROZVOJ

#suHR webinář: Kompetence a kompetenční modelování v HR

úterý 2. února od 17:30
Zoom, Online

O akci

Kompetence a kompetenční modelování v HR

On-line prezentace je určena pro všechny, které zajímají kompetence, kompetenční modely, jejich tvorba a práce s nimi v rámci firemního talent managementu. Popisuje význam kompetencí a možnosti jejich definování jak pro celou společnost, tak výběru těch nejdůležitějších kompetencí pro každou oblast či roli zvlášť. Prezentace vychází z metodiky SHL, konkrétně univerzálního kompetenčního modelu.

 

Co se na webináři dozvíte?

  • Co jsou to kompetence a jak s nimi pracovat.

  • Co je to univerzální kompetenční rámec a jaké jsou možnosti jeho využití.

  • Jaká je role kompetencí v různých fázích zaměstnaneckého životním cyklu.

  • Výhody využívání kompetenčních modelů a možná úskalí.

 

O řečnici:

Dagmar Klimtová

Dagmar má více než 15 let zkušeností s poskytováním profesionálních služeb HR consultingu a HR managementu a realizuje projekty v oblasti executive search, HR strategií a implementace HR procesů a nástrojů, včetně individuálního koučování a mentorování manažerů. Ve své praxi vychází ze svého ekonomického vzdělání obohacené o certifikační kurzy v oblasti talent managementu a psychodiagnostiky. V personálně-poradenské oblasti Dagmar uplatňuje své bohaté zkušenosti s řízením lidských zdrojů a talent managementem ve významných mezinárodních komunikačních společnostech (např. Leo Burnett Group, Ogilvy Group), kde jako HR Director a před tím jako Client Service Director, byla součástí top managementu a podílela se na strategických rozhodnutích firmy. Je zapojena zejména do rozvojových projektů, kde za pomoci DC a psychodiagnostických nástrojů pomáhá identifikovat talenty ve firmách a nastavuje s nimi individuální rozvojové plány

 

Těšíme se! 

#suHR tým

 

*Přihlášením na #suHR akce souhlasíte se Zásadami zpracování osobních údajů, které naleznete na https://suhr.cz/ochrana-osobnich-udaju/.