Matterhorn: Co mi výstup na třetí pokus řekl o strachu?
ONLINE, PŘEDNÁŠKA / KONFERENCE, SPORT, OSOBNÍ ROZVOJ, CESTOVÁNÍ

Matterhorn: Co mi výstup na třetí pokus řekl o strachu?

21.1.2021 od 19:00 – 1.1.2022
Streamio, Online
Vstupenka do mobilu
od 80 bez dalších poplatků do 200 Zobrazit ceny

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

předprodej končí 1.1.2022

Krize mě zasáhla

Základní cena 80 Kč Koupit

Zaplatím standard

Základní cena 130 Kč Koupit

Chci tě podpořit

Základní cena 200 Kč Koupit

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

O akci

Nepřicházím kázat o precizních horolezeckých strategiích ani vykládat pseudomoudra o překonávání sebe sama, koneckonců ani nemám sbírku tip ťop fotek. Chci se ale podělit o svůj příběh jako někdo, kdo je hrdý, že se z vrcholu Matterhornu vrátil zpět domů po svých. A zároveň jako někdo, koho tahle pyramidová hora provázela celý dospělý život a má pro něj mnohem symboličtější význam, než jenom nadmořskou výšku a odškrtnutou horolezeckou maturitu.

 

Nebyla to zdaleka moje první zkušenost s přesvědčením, že se nemusím vrátit. Vnímám ale, že díky životním zkušenostem a intenzitě, s jakou tenhle pocit provázel celý výstup, mě tahle cesta zasáhla nejvíc do hloubky ze všech. Zkušenost z výstupu z letošního září natolik prostoupila různými částmi mého života, že je dost složité pojmout to do stručné anotace, která by nezněla přehnaně pateticky - přitom jsme koneckonců skoro celou cestu vtipkovali o nesmyslech, když už nic jiného nezbývalo. Tak si mě radši přijďte poslechnout.

Těším se, až se s vámi o tenhle příběh podělím.

Po nákupu obdržíte emailem instrukce, jak si přednášku přehrát.

Více informací

Miky Škoda

Zakladatel X-Challenge, LeapMakers a v minulosti například i LowCost Race. Svými aktivitami pomáhá hledat a upevňovat pozici Česka ve světě.

Původně fyzioterapeut a pedagog volnočasových aktivit, který projel přes 40 zemí a zdolal několik čtyřtisícovek dnes čerpá ze zkušeností jak z podnikání, tak ze skautu a z cestování.

A to jak po světě, tak napříč českým společenským spektrem z pozice autora několika edukativních pořadů. Podílí se na popularizaci kosmických aktivit v Czech Space Eduaction a své další zkušenosti předává například v pořadu Použij Sílu! vzdělávacího portálu Red Button EDU, v podcastu LeapMakers, při vedení kurzu základů podnikání Podnikni to! na českých univerzitách a ve své knize Můžeš (po)dělat cokoli.