Jana Uriel Kratochvílová a ILLUMINATI.CA v Kostantinkách
HUDBA Rock

Jana Uriel Kratochvílová a ILLUMINATI.CA v Kostantinkách

sobota 20. března od 21:00
Music club Panteon, Konstantinovy Lázně
Vstupenka do mobilu
Cena 220 bez dalších poplatků Zobrazit ceny

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

předprodej končí 20. března

Sál

Základní cena 220 Kč

Stání

Základní cena 220 Kč

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

O akci

Do Konstantinkek se po čase opět vrací zpěvačka s opravdu unikátním hlasem a světově naprosto originálním projevem, textařka a skladatelka, o které se píše a vysílá v českých médiích hlavně v souvislosti ¬ co kde a jak odpoví nebo v jakém kostýmu vystoupí a čím zase šokuje! To podstatné podle nás a fanoušků je, že koncertuje a že má stále nové a nové skladby. Jen během roku 2014 vydala 4 alba, ale to už se z médií nedozvíte. Je to veliká škoda, protože její vystoupení vždy přináší něco nového a neuvěřitelně dynamického a vzrušujícího pro všechny smysly! Svým spontánním projevem, kostýmy a líčením předbíhá suverénně a neustále tuto dobu.
Spolu s bytostně přirozenou dynamickou spontánní pohybovou kulturou, mimikou, smyslem pro humor, zájmem o mystiku a filosofii přitahuje zájem lidí nejen v Anglii, Irsku, Evropě, Japonsku a dělá nespočet rozhovorů pro světový tisk, rádia a televizní stanice i pro stále ještě nezávislý internet!
Jiří George Hrubeš - ¬ Legendární bubeník, kytarista a producent, spoluzakladatel Pražského výběru a zakladatel rockové skupiny Illuminati.ca, který je společně s textující Uriel též i hlavním skladatelským pilířem hudební tvorby. Vedle zbrusu nových songů, nebudou samozřejmě chybět ani takové super hity jako např. No a Co, V stínu kapradiny či Copánky. Koncerty obsahují převážně rockově laděné skladby, pop melodické a velmi rytmické groove songs. Součástí je i taneční expresivní seskupení MetaDance.

Vystupující

Jana Uriel Kratochvílová (CZ) – web