Předprodej byl ukončen

ONLINE: Peru - incké památky a studium šamanismu (D. Holík)
ONLINE, PŘEDNÁŠKA / KONFERENCE, OSOBNÍ ROZVOJ, CESTOVÁNÍ

ONLINE: Peru - incké památky a studium šamanismu (D. Holík)

pondělí 22. března od 20:00
Kolem Světa, Online

O akci

Zvu Tě na cestu časem od dnešního Peru, přes inckou kulturu a šamanizmus až k pradávným bohům. Podělím se s Tebou o moje zkušenosti ze studia šamanismu u místního spirituálního průvodce. Věděl jsi, že oficiálně šaman, může být jen ten, kdo je vyvolený, ... v praxi to znamená, ten koho udeří blesk a přežije.

Kromě autentických zážitků z ceremonií Ayahuascy a San Pedra Ti taky vysvětlím základní principy, na kterých je založený šamanismus = nejstarší způsob léčitelství na Zemi.

Celá oblast Cusca je nesmírně extrémní. Samotné půl milionové město leží ve výšce 3.600mnm. a je plné dosud nevysvětlených záhad jako například oblast Saqsaywoman. Zde se nachází 130ti tunové kameny, mezi nimiž není mezera užší než lidský vlas. Dalšími záhadnými místy jsou posvátné město Machu Picchu a ostrov Isla del Sol na jezeře Titi caca. Kromě toho, že tento ostrov  je energetickým centrem Země, jedná se o nejposvátnější místo na kontinentu.

===
KOLEM SVĚTA ONLINE - cyklus cestovatelských přednášek
Pořádá a uvádí Karel Wolf, info@kolemsveta.cz
Promítá cestovatel David Holík

===

Pokud vás online přednášky těší, zde je permanentka na celý měsíc: https://www.smsticket.cz/vstupenky/24232

===

MÍSTO KONÁNÍ:
> odkaz na živé vysílání dostanete emailem vždy 15 minut před projekcí
> pokud nestihnete živé vysílání, zašleme vám odkaz na záznam přednášky
> promítáme prostřednictvím Zoomu
> připojte se raději dříve, ponechte vypnutý mikrofon a kameru, aby nebyla rušena přednáška. Dotazy je možné klást online prostřednictvím „chatu“

 

===
PARTNER ONLINE FESTIVALU KOLEM SVĚTA je LOAP - česká značka sportovního oblečení a outdoorového vybavení, která nabízí všem účastníkům přednášek 15% slevu při nákupu na eshopu www.loap.cz. Sleva je platná do 30.6.2021