Předprodej byl ukončen

ONLINE: Peru - nejen po stopách Inků (Jana Troupová)
ONLINE, PŘEDNÁŠKA / KONFERENCE, CESTOVÁNÍ

ONLINE: Peru - nejen po stopách Inků (Jana Troupová)

pátek 14. května od 20:00
Kolem Světa, Online

O akci

Jak se cestuje po Peru s ekvádorským horolezcem? Proč se musí na ostrovech jezera Titicaca nechat brambory nejprve projít mrazem? Co obnáší Den policie pod Machu Picchu? Do kolika výškových metrů se dá jet na motorce? A z kolika na kole? Jak se v údolí Colca slaví čištění kanálů? Je těžké spatřit pouštní lišku? Kam až doletí andský kondor?

Přírodně i kulturně rozmanitá země Jižní Ameriky vhodná jak pro „nováčky“ cestující na tento kontinent poprvé, tak pro ostřílené cestovatele, trekaře a dobrodruhy. Bájné Machu Picchu, incké i koloniální Cuzco, Svaté údolí, tajemné linie Nazca, posvátné jezero Titicaca či „kondoří“ kaňon Colca zná možná každý. My se ale podíváme i do oblasti Bílých Kordiller, ráje trekařů a horolezců, do pobřežních, málo známých pouštních oblastí, do nitra Amazonie a na skok i k hoře Ausangate a Duhové hoře. A co nelze vynechat? Pořádné peruánské oslavy! A že jich přednášející Jana Troupová, která do Peru pravidelně cestuje již 14 let, již „pár“ zažila.

===
KOLEM SVĚTA ONLINE - cyklus cestovatelských přednášek
Pořádá a uvádí Karel Wolf, info@kolemsveta.cz
Promítá cestovatelka Jana Troupová

===

Pokud vás online přednášky těší, zde je permanentka na celý měsíc:

 https://www.smsticket.cz/vstupenky/24571

===

MÍSTO KONÁNÍ:
> odkaz na živé vysílání dostanete emailem vždy 15 minut před projekcí
> pokud nestihnete živé vysílání, zašleme vám odkaz na záznam přednášky
> promítáme prostřednictvím Zoomu
> připojte se raději dříve, ponechte vypnutý mikrofon a kameru, aby nebyla rušena přednáška. Dotazy je možné klást online prostřednictvím „chatu“