Předprodej byl ukončen

3000 km Atlantikem plachetnicí - 2. část | Tom&Máří
ONLINE, PŘEDNÁŠKA / KONFERENCE, SPORT, CESTOVÁNÍ

3000 km Atlantikem plachetnicí - 2. část | Tom&Máří

23. března od 18:30 – 31.5.
Serenity Explorers YouTube , Online

O akci

⛵ Chcete zažít epickou plavbu Atlantským oceánem z pohodlí domova? 

V dvoudílném povídání vás vezmeme za dobrodružstvím psaným mořem. Jak ušetřit za letenky a přitom během jedné výpravy navštívit Kanárské ostrovy, Madeiru, Gibraltar, španělské Costa de Sol nebo Mallorcu? Jednoduše. Nalodit se na palubu plachetnice, uplout více jak 3000 km, všechna místa navštívit po vlastní ose a přitom ještě zažít nezapomenutelné dobrodružství. A na jedno takové vás vezmeme. 

🐋 Připojte se k nám na youtube travel show a užijte si společný večer! 🐋

ODKAZ NA PRVNÍ DÍL JE NÍŽE ⇩

V TOMTO DÍLE

V minulé části jsme připluli na ostrov Madeira. V tomto díle se společně vydáme do útrob této zelené perly Atlantiku. Projdeme se jeho pralesy a vystoupíme na nejvyšší horu ostrova. Chcete vědět jaké je to plout nonstop rozbouřenými vodami Atlantiku? Chcete slyšet horové vyprávění jak nás přepadli u Afrických břehů nebo jak jsem se poprali s makaky na Gibraltarské skále? Sledujte naše online live promítání. Společně také probádáme španělské Kartágo, na chvíli se staneme Indiana Jonesem a nakonec doplujeme do Palma de Mallorca.

Čeká vás spousta veselých (nejen námořnických) historek a večer vonící dálkami. Hlavním cílem je společně alespoň virtuálně vycestovat a pobavit v této nelehké době.

 

👉🏼 První část povídání se uskutečila 18.3.2021 v 18:30. Odkaz na pořízení záznamu 3000 km Atlantikem plachetnicí - 1. část | Tom&Máří 👈🏼

 

PŘEDNÁŠÍ

MARIE MAGDALÉNA HALATOVÁ alias Máří A TOMÁŠ BRÁZDIL alias kapitán Tom.

Ahoj! Zdraví vás Tom a Máří. Tom je nadšený jachtař a dobrodruh, co ani po uplutých 30 000 km a proplutí Severního ledového oceánu nemá moře dost. Máří je pro změnu odvážná cestovatelka, architektka a designérka, co neumí plavat a přesto se vydává na moře, aby mohla propagovat šetrný způsob života. Oba jsme zasvětili život moři a plachetnicím. Bereme na ně všechny co nám napíší, abychom jim krásu nekonečného obzoru taky ukázali. A než to budeme moci dělat opět naživo, rozhodli jsme se vzít vás s námi alespoň virtuálně.

 

Chcete o nás vědět více? Mrkněte na náš

Web: www.serenityexplorers.cz

Instagram: @serenityexplorers

Facebook: https://www.facebook.com/serenityexplorers/

 

MÍSTO KONÁNÍ:

༄ odkaz na živé vysílání dostanete emailem vždy 15 minut před projekcí

༄ pokud nestihnete živé vysílání, zašleme vám odkaz na záznam přednášky

༄ dotazy je možné klást online prostřednictvím „chatu“ a během přednášky je rádi zodpovíme.

༄ promítáme prostřednictvím YOUTUBE. Doporučujeme odebírat kanál Serenity Explorers Sailing & Sustainable travel. Odkaz ZDE.

KONTAKTY

 

Tomáš Brázdil

Email: explore@serenityexplorers.cz

Web: www.serenityexplorers.cz

Instagram: @serenityexplorers

Facebook: https://www.facebook.com/serenityexplorers/

Youtube: Serenity Explorers Sailing & Sustainable travel