Předprodej byl ukončen

Webinář: Jak sérioví a vícenásobní vrazi pracují
ONLINE, PŘEDNÁŠKA / KONFERENCE

Webinář: Jak sérioví a vícenásobní vrazi pracují

úterý 6.4.2021 od 18:00
Live stream, Online

O akci

Jack Rozparovač, Ed Gein nebo Ted Bundy. Navzdory tomu, že šance zkřížit cestu sériovému vrahovi jsou pro většinu společnosti minimální, legendy o nich v nás stále budí pocity strachu, ale i morbidního vzrušení a zvrácené fascinace. Kult osobnosti založený na jejich hrozivých činech a charismatických povahách pobláznil hlavy mnoha lidem, kteří jim i desítky let po jejich uvěznění posílají dopisy, nazývají se jejich fanoušky nebo alespoň přetavují svůj zájem do dokumentů, knih, seriálů, filmů nebo podcastů. V čem ale spočívá zvláštní magnetismus sériových vrahů? Proč někteří lidé zabíjí a proč se k tomu opakovaně vrací? Jak probíhá proces vyšetřování vraždy? Dá se zjistit motiv pachatele spojením zdánlivě nesouvisejících zločinů? Nahlédněte s námi do procesu odhalování těchto extrémně nebezpečných zločinců s kriminalistou Matejem Snopkem.

 

Matej Snopko bude vyprávět o:

– tom, kdo je sériový vrah, jak myslí a jak žije

– tom, proč někteří lidé zabíjejí a proč vícenásobně či sériově

– tom, jak se zjišťují motivy pachatele

– tom, zda je samotný modus operandi klíčem k odhalení

– tom, jak spojit zdánlivě nesouvisející činy

– tom, co ovlivňuje výběr místa činu

– tom, co ovlivňuje výběr vražedné zbraně

– tom, zda je sériový vrah produktem choré společnosti

 

Matej Snopko 

je bývalý slovenský kriminalista, který patří mezi popřední odborníky specializující se na násilnou a sexuální trestnou činnost a problematiku vražd. Pracoval jako vedoucí oddělení profilování pachatele, které založil společně s kolegou. Věnuje se hlavně vykreslování vlastností pachatele podle stop, které po sobě zanechal na místě činu. Se svými spolupracovníky výrazně přispívá k hledání moderních a efektivních metod kriminalistiky. Je autorem knih, které se věnují jak osobnosti a činům sexuálních, hromadných a masových

 

JAK WEBINÁŘ FUNGUJE?

— Přihlašování levou zadní: Na webinář se můžete připojit přes svůj telefon                    anebo notebook, nepotřebujete k tomu žádné další technické vybavení. 

— Před konáním webináře vám v den jeho konání na e-mail pošleme odkaz, přes           který se na webinář lehce připojíte. Pokud vstupenkou zakoupíte v den                       konání akce, odkaz na webinář vám přijde v jednom e-mailu přímo se                         vstupenkou.

— Zážitek pro aktivní i pasivní posluchače: Do webináře se můžete aktivně zapojit        a klást otázky, ale zároveň je určený i pro ty účastníky, kteří chtějí raději                      jen poslouchat. 

— Live stream webináře se vysílá prostřednictvím platformy Vimeo, přímo ve                  vašem internetovém prohlížeči. Není proto potřebné nic instalovat, ani se nikde        registrovat.

 

VÝHODY WEBINÁŘE:

— Zúčastnit se ho můžete z pohodlí vašeho domova anebo kanceláře.

— V nejbližších dnech po uskutečnění webináře dostanete záznam, který vám               bude k dispozici po dobu 30 dní.

— Efektivnější využití vašeho času bez potřeby cestovat.

— Možnosti klást otázky a komunikovat s lektorem webináře.

— Na jeden vstup se může zúčastnit celá domácnost.

 

Odpovede na často kladené otázky nájdete tu: 

bit.ly/OtazkyOdpovedeSK