Předprodej byl ukončen

ŠPANĚLSKÝ TÝDEN: Baskicko a Kantábrie (Ivo Petr)
ONLINE, PŘEDNÁŠKA / KONFERENCE, OSOBNÍ ROZVOJ, CESTOVÁNÍ

ŠPANĚLSKÝ TÝDEN: Baskicko a Kantábrie (Ivo Petr)

úterý 18. května od 20:00
Kolem Světa, Online

O akci

Baskicko a Kantábrie – jiné Španělsko

Španělsko to nejsou jen nekonečné pláže, les hotelů nad nimi, korida, přelidněná Barcelona, flamengo a hradba Pyrenejí. To je také deštivý Biskajský záliv a provincie Baskicko a Kantábrie, které jej lemují. Tady nesvítí slunce po 300 dní v roce, lidé jsou zde mlčenlivější a krajina drsnější. O to více stojí za to tuto část Pyrenejského poloostrova navštívit. Najdeme zde totiž skutečně vše, po čem naše cestovatelská srdce touží – překrásné rozeklané hory, hnízda rázovitých vesnic, futuristickou architekturu, vinice, velkolepá města a divoké pobřeží. Vydejme se tedy na krátký přelet nad touto nádhernou a stále ještě nepříliš poznanou krajinou.

A co nás čeká? Velkolepý trek přes hory Fuentes Carrionas a Picos de Europa, výstup na baskický Matterhorn – horu Txindoki, projdeme kaňony Nervion a Cares, prohlédneme si moderní architekturu několika vinic a měst Bilbao či Santander, a na závěr spláchneme pot z cest na rozeklaném pobřeží Atlantského oceánu.

===
KOLEM SVĚTA ONLINE - cyklus cestovatelských přednášek
Pořádá a uvádí Karel Wolf, info@kolemsveta.cz
Promítá cestovatel a velký horal Ivo Petr

===

Pokud vás online přednášky těší, zde je permanentka na celý měsíc: https://www.smsticket.cz/vstupenky/24571

===

MÍSTO KONÁNÍ:
> odkaz na živé vysílání dostanete emailem vždy 15 minut před projekcí
> pokud nestihnete živé vysílání, zašleme vám odkaz na záznam přednášky
> promítáme prostřednictvím Zoomu
> připojte se raději dříve, ponechte vypnutý mikrofon a kameru, aby nebyla rušena přednáška. Dotazy je možné klást online prostřednictvím „chatu“