Předprodej byl ukončen

ONLINE: Francouzská Polynésie (Dominik Franěk)
KONFERENCE / KONGRES / ONLINE / PŘEDNÁŠKA / Cestování / Outdoor

ONLINE: Francouzská Polynésie (Dominik Franěk)

neděle 30.5.2021 od 20:00
Kolem Světa, Online

O akci


Francouzská Polynésie je důkaz toho, že ta nádherná místa z katalogů cestovních kanceláří opravdu existují. Skrývají se uprostřed Pacifiku a pro cestovatele se stávají čím dál dostupnější.

Poprvé po téměř dvou letech na cestách se nám stalo, že jsme na letišti pouze mávli pasem a vyhnuli se tak nekonečným frontám. Díky EU! Navštívili jsme pouhých 6 z celkového počtu 118 ostrovů rozesetých v Oceánii, a i ty nás přesvědčily o existenci ráje na zemi. Naše cesta vedla z Tahiti, které je vstupní branou do Polynésie, přes ostrovy Moorea, Huahine, Raiatea, Maupiti, o kterém se říká, že je to malé a stále autentické Bora Bora, a až na Bora Bora samotné.
Ostrovy obklopené korály a oceánem plným různobarevného života nenechají chladným ani toho největšího odpůrce dovolené u moře.

Můžete tu plavat nejen s mantami a rejnoky, ale třeba i se žraloky, nebo se rovnou vydat do hlubin a zkusit štěstí při hledání černých perel, kterými je Polynésie proslulá. Na souši zase objevíte zalesněné kopce s nádhernými výhledy a západy slunce si užijete s koktejlem v ruce nad úžasnou večeří z čerstvých darů moře.

===
KOLEM SVĚTA ONLINE - cyklus cestovatelských přednášek
Pořádá a uvádí Karel Wolf, info@kolemsveta.cz
Promítá Dominik Franěk

===
SOUTĚŽ O FOTOAPARÁT NIKON:
Zakup e-vstupenku na červnovou online přednášku a vyhraj NIKON Z 50. Více info o výhře: https://kolemsveta.cz/online2021/

===

Pokud vás online přednášky těší, zde je permanentka na celý měsíc:

 https://www.smsticket.cz/vstupenky/24571

===

MÍSTO KONÁNÍ:
> odkaz na živé vysílání dostanete emailem vždy 15 minut před projekcí
> pokud nestihnete živé vysílání, zašleme vám odkaz na záznam přednášky
> promítáme prostřednictvím Zoomu
> připojte se raději dříve, ponechte vypnutý mikrofon a kameru, aby nebyla rušena přednáška. Dotazy je možné klást online prostřednictvím „chatu“

Pořadatel

KOLEM SVĚTA production, s.r.o.