Webinář: Virtual Tour — Bajkonur
ONLINE, PŘEDNÁŠKA / KONFERENCE, CESTOVÁNÍ

Webinář: Virtual Tour — Bajkonur

středa 26. května od 19:00
Live stream, Online
Vstupenka do mobilu
od 150 bez dalších poplatků do 210 Zobrazit ceny

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

do konce předprodeje 8 dní

Vstupenka na webinář

Základní cena 150 Kč Koupit

Vstupenka na webinář + Potvrzení o účasti v pdf

Základní cena 210 Kč Koupit

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

O akci

Miesto, kde sa prepisovali dejiny sveta! Zažite atmosféru dobývania vesmíru na vlastnej koži! Spolu sa vydáme sa po stopách Jurija Gagarina – prvého človeka, ktorý vyletel do vesmíru. Cieľom nášho cestovateľského dobrodružstva bude najväčší kozmodróm na svete, ktorý postavili Sovieti v polovici minulého storočia. Spolu s armádnym letcom a inštruktorom Karlom Novotným spoznáme v dobrodružnej online prednáške najzaujímavejšie príbehy, ktoré sa na kazašskej stanici v priebehu desaťročí písali a obzrieme si kozmické lode či pôvodné domy kozmonautov. 

 

Karel Novotný

je armádny letec a letecký inštruktor. Slúži v letectve armády Českej republiky na pozícii palubný technik vrtuľníka, pri čom lieta na strojoch typu Mi-24 a Mi-171. V rokoch 2013, 2015 a 2017 absolvoval misie v Afganistane. Má nalietaných vyše 1200 hodín, absolvoval desiatky zahraničných cvičení, kurzov a školení a je taktiež leteckým inštruktorom. Medzi jeho koníčky patrí kozmonautika a jej história a tiež astrofyzika. 

 

JAK WEBINÁŘ FUNGUJE?

  • Přihlašování levou zadní: Na webinář se můžete připojit přes svůj telefon anebo notebook, nepotřebujete k tomu žádné další technické vybavení. 
  • Před konáním webináře vám v den jeho konání na e-mail pošleme odkaz, přes který se na webinář lehce připojíte. Pokud vstupenkou zakoupíte v den konání akce, odkaz na webinář vám přijde v jednom e-mailu přímo se vstupenkou.
  • Zážitek pro aktivní i pasivní posluchače: Do webináře se můžete aktivně zapojit a klást otázky, ale zároveň je určený i pro ty účastníky, kteří chtějí raději jen poslouchat. 
  • Live stream webináře se vysílá prostřednictvím platformy Vimeo, přímo ve vašem internetovém prohlížeči. Není proto potřebné nic instalovat, ani se nikde registrovat.

 

VÝHODY WEBINÁŘE:

  • Zúčastnit se ho můžete z pohodlí vašeho domova anebo kanceláře.
  • V nejbližších dnech po uskutečnění webináře dostanete záznam, který vám bude k dispozici po dobu 30 dní.
  • Efektivnější využití vašeho času bez potřeby cestovat.
  • Možnosti klást otázky a komunikovat s lektorem webináře.
  • Na jeden vstup se může zúčastnit celá domácnost.

 

Odpovědi na často kladené otázky naleznete zde.