Program na záchranu mužů
DIVADLO, JÍDLO / NÁPOJE

Program na záchranu mužů

čtvrtek 10. června od 20:30
Panelka, Luleč
Vstupenka do mobilu
od 240 bez dalších poplatků do 280 Zobrazit ceny

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

předprodej končí 10. června

Základní vstupenka

Základní cena 240 Kč Koupit

Vstupenka do 1. řady

Základní cena 280 Kč

Vstupenka do lože

Základní cena 280 Kč

Vstupenka na balkon

Základní cena 280 Kč

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

O akci

Možná to nikdo neví, a nejspíš je to tak dobře, protože projekt je tajný. Jistá část vědecké veřejnosti se totiž domnívá, že muži melou z posledního. Že se na rozdíl od komunikativních a flexibilních žen do moderního světa prostě nehodí. Nedokáží se přizpůsobit.

Muži mají čím dál míň možností se předvést a něco velkého vykonat. Jejich svaly a pěsti dnes zastupují všelijaké stroje. Severní i Jižní pól jsou dobyty – i vše ostatní na této planetě. Nikoho není třeba chránit před divokou zvěří, protože ta již neexistuje. Muži opouštějí své tradiční pozice. Některé indicie dokonce připouštějí, že degenerují. Propadají trudnomyslnosti a zmaru. A to je škoda.

Vznikl tajný program na záchranu mužů. V Národním ústavě duševního zdraví v Klánovicích u Prahy jsou s ním nejdál. Pojďme se podívat do sexuologické laboratoře SL2, jaké programy na záchranu mužů se jim zatím podařilo vyvinout.

Napínavá komedie s překvapivým koncem.
 

  • Hrají: Roman Zach a Sandra Nováková
  • Scénář a režie: Luboš Balák
  • Dramaturgie: Adéla Vondráková
  • Výtvarná spolupráce: Andrea Králová
  • Produkce: Monika Tanečková


(Divadlo Komediograf a Divadlo na Fidlovačce)

Více informací

Divadelní hra se uskuteční v areálu restaurace Panelka Luleč. K této příležitosti připravujeme speciální divadelní menu, kterým se Vám budeme snažit zpříjemnit celý zážitek a návštěvu Panelky ještě o něco více. O hladu ani žízni Vás přece nenecháme.

Doporučujeme dorazit alespoň hodinu před startem, ať si vyberete Vám vyhovující místa k sezení a stihnete se na sledování hry i posilnit.

Všechny kulturní akce, které se na Panelce odehrávají, realizujeme bez dotací a grantů, proto budeme moc rádi za jakoukoliv formu podpory. A to počínaje zakoupením vstupenky až po vypití deseti piv a litru vína. :)

Děkujeme za podporu a těšíme se na Vaší návštěvu,
kultuře zdar a za Panelku Vám přejeme příjemně strávený večer.

Šárka + Ondřej