Předprodej byl ukončen

ONLINE: Amazonská očista aneb život mezi šamany (V.Motalová)
ONLINE, PŘEDNÁŠKA / KONFERENCE, CESTOVÁNÍ

ONLINE: Amazonská očista aneb život mezi šamany (V.Motalová)

čtvrtek 3. června od 20:00
Kolem Světa, Online

O akci

MOJE AMAZONSKÁ CESTA:

V roce 2017 jsem se vydala sama do amazonského pralesa hledat svého šamana a provést kompletní debordelizace těla, mysli a spirita. Chtěla jsem dokončit svůj proces transformace odblokování podvědomí a najít lék na atopický ekzém a cysty. Samozřejmě součástí cestování měla být návštěva Machu Picchu a dalších míst této krásné země. Místo dokončení čehokoli jsem otevřela pro mě naprosto nový, neuvěřitelný svět magické a mocné přírody, šamanského kmene Shipibo, Ayahuascy, a strávila 3 měsíce v amazonském pralese se šamany. Žádné Machu Picchu, žádné jezero Titicata – neviděla jsem nic, za to jsem toho mnoho zažila. 

Následující rok 2018 jsem se vydala opět do amazonského pralesa a pokračovala jsem v hledání léku na atopický ekzém a poznávání kmene Shipibo, tamní medicíny a šamanské tradice, které jsem se začala učit. Strávila jsem 5 měsíců v retreatu (léčitelské centrum) mezi indiány kmene Shipibo v Pucallpě a poté krátký čas v mece medicín a Amazonie ve městě Iquitos. Pomalu a nevědomě jsem se stala facilitátorem šamanů a začala pomáhat na ceremoniích s ayahuascou a jinými medicínami. 

Tato přednáška Amazonské cesty s projekcí fotografií je zaměřena na cestování, praktické věci, zemi Peru a první setkání se s amazonskými kmeny a matkou všech rostlin Ayahuascou.

Veronika Motalová, alias Semei Jungle Vero
 - Jsem průvodkyně šamanskou cestou, cestou k sobě. Zabývám se kompletní debordelizací těla, mysli a napojení na svou duši pomocí posvátných amazonských rostlin. Jsem držitelkou prostoru a průvodkyně energiemi. Pořádám již 5tým rokem medicínské retreaty jak v amazonské jungli tak v České Republice. Ve spolupráci s další léčitelkou provádíme dušičky na cestě Světelným portálem se šamanskou dietou.

===
KOLEM SVĚTA ONLINE - cyklus cestovatelských přednášek
Pořádá a uvádí Karel Wolf, info@kolemsveta.cz
Promítá Veronika Motalová

===

Pokud vás online přednášky těší, zde je permanentka na celý měsíc: https://www.smsticket.cz/vstupenky/24727

===

MÍSTO KONÁNÍ:
> odkaz na živé vysílání dostanete emailem vždy 15 minut před projekcí
> pokud nestihnete živé vysílání, zašleme vám odkaz na záznam přednášky
> promítáme prostřednictvím Zoomu
> připojte se raději dříve, ponechte vypnutý mikrofon a kameru, aby nebyla rušena přednáška. Dotazy je možné klást online prostřednictvím „chatu“