Předprodej byl ukončen

Webinář: Dějiny sexuality
KONFERENCE / KONGRES / ONLINE / PŘEDNÁŠKA

Webinář: Dějiny sexuality

úterý 8.6.2021 od 19:00
Live stream, Online

O akci

Od naší primátní minulosti až po naši privátní současnost se v mezilidských vztazích změnilo mnohé, možná kromě toho, že jsou stále komplikované a pro život nevyhnutelné. Je pravda, že současná doba vztahům nepřeje a jakým novým problémům čelí moderní páry? Jaké druhy partnerských či sexuálních preferencí jsou v nás zakódovány od počátku lidstva? Na základě čeho si vybírají partnery ženy a na základě čeho muži? Jaké modely partnerského soužití existují a jaké dopady má partnerská dominance či submisivita na vztah? Jak vznikla monogamie a kdy se esencí mezilidských vztahů stala romantická láska? Obnažte témata, o nichž víme v teoretické rovině skutečně málo a důkladně prozkoumejte křivky lidské sexuality! S erudicí a humorem nás dějinami a problematikou partnerských vztahů provede známá sexuoložka, psycholožka a autorka, Laura Janáčková!

 

Doc. PhDr.Dr.phil. Laura Janáčková, CSc. 

je docentkou klinické psychologie Sexuologického ústavu 1.LF UK a VFN v Praze. V Praze založila Institut partnerských vztahů. Ve Všeobecné fakultní nemocnici pak založila oddělení somatopsychiky, kde se dlouhodobě věnuje onkologickým pacientům. Zabývá se psychologií v oblasti aplikované medicíny a komunikace, především psychoonkologií, psychosomatikou, problematikou bolesti, lidských vztahu a sexuálního chování. Publikovala desítky odborných i populárních článku, je samostatnou autorkou několika knih.

 

JAK WEBINÁŘ FUNGUJE?

  • Přihlašování levou zadní: Na webinář se můžete připojit přes svůj                  telefon, tablet anebo notebook, nepotřebujete k tomu žádné další technické        vybavení. 
  • Před konáním webináře vám v den jeho konání na e-mail pošleme odkaz, přes  který se na webinář lehce připojíte. Pokud vstupenkou zakoupíte v den konání  akce, odkaz na webinář vám přijde v jednom e-mailu přímo se vstupenkou.
  • Zážitek pro aktivní i pasivní posluchače: Do webináře se můžete aktivně zapojit a klást otázky, ale zároveň je určený i pro ty účastníky, kteří chtějí raději jen        poslouchat.  
  • Live stream webináře se vysílá prostřednictvím platformy Vimeo, přímo ve          vašem internetovém prohlížeči. Není proto potřebné nic instalovat, ani se nikde registrovat.

 

VÝHODY WEBINÁŘE:

  • Zúčastnit se ho můžete z pohodlí vašeho domova anebo kanceláře.
  • V nejbližších dnech po uskutečnění webináře dostanete záznam, který vám bude k dispozici po dobu 30 dní.
  • Efektivnější využití vašeho času bez potřeby cestovat.
  • Možnosti klást otázky a komunikovat s lektorem webináře.
  • Na jeden vstup se může zúčastnit celá domácnost.

 

Odpovědi na často kladené otázky naleznete zde

Další akce pořadatele

Pozoruhodné osudy prvorepublikových vil - 10.12.2020 od 18:00, Univerzitní kino Scala, Brno

Cestovatelské kino: Antarktida - 11.2.2021 od 19:00, Městská knihovna v Praze, Praha