Předprodej byl ukončen

Pivní slavnosti Prostějov
HUDBA Rock, FESTIVAL, JÍDLO / NÁPOJE

Pivní slavnosti Prostějov

sobota 21. srpna od 12:00
Vedle OC Albert, Prostějov

O akci

PIVNÍ SLAVNOSTI PROSTĚJOV –  20 - 21. 8. 2021 – vedle OC ALBERT

  • koncert kapely ŠKWOR v pátek 20. 8. 2021
  • pivo, víno, občerstvení, selátko, burgery
  • bohatý sobotní program již od 12:00

Po roce kovidového šílenství přichází léto, teplo a všichni věříme, že si po různých zákazech a omezeních  opět budeme  moci konečně začít užívat života a začít zas naplno žít. Podle předběžných ukazatelů a oněch balíčků by prázdninový režim měl již být ohledně kultury v normálu, bez nutnosti testování, kontrol, roušek apod. Právě pro to přicházíme s vymazlenou akcí, jež posouvá opět úroveň zábavy v Prostějově o řád výše.

PROGRAM A INFO NA SOBOTU 21.08.2021

Páteční řežba bude pokračovat pivními slavnostmi tak jak jste zvyklí a to v sobotu od 12.00, kdy se můžete těšit na nabídku více jak 20  pivovarů , každý několika druhů piv vč. speciálů. Zajištěn je  kvalitní catering, různé dobroty jako : langoše, hranolky, kvalitní masové burgery, selátko na rožni, kýta na rožni apod., vč doplňkového sortimentu. Jelikož v srpnu bývá horko, těšit se můžete i na širokou nabídku nealka, koktejlů, chybět nebude ani vinařství Hruška se svoji top nabídkou kvalitního vína z jižní Moravy.

 

Hudebním programem (hudební částí dne) bude provázet moderátor Dušan Alka, a co se muziky týče, program je nejtvrdší za éru všech slavností dohromady. Těšit se můžete na rokovou klasiku LIMETALL, notoricky známé PREMIÉRY, již třetí koncert v řadě kapely KOMUNÁL, a místní KONTAKTY.

 

PROGRAM A INFO PÁTEK 20.08.2021

Doposud jednodenní akci pivních slavností se podařilo po dohodě rozšířit na dva dny, kdy v pátek se můžete těšit na exklusivní koncert kapel ŠKWOR, jež bude mít v Prostějově svou premiéru, alespoň co nám paměť sahá. Dále tento rok tato kapela  nebude nikde koncertovat poblíže, tedy kdo chce slyšet ŠKWORY, má jedinou možnost právě v pátek 20.08.2021 v Prostějově. Koncert bude doprovázen předkapelou, jež upřesníme brzy.

 

Páteční program začne cca v 19.00 hod, těšit se můžete na podstatnou část pivovarů, dostatek jídla a navíc pekelnou nálož té nej muziky. Koncert bude na speciálním  zvětšeném podiu, než bývá zvykem na klasických pivních slavnostech. Posílen bude rovněž zvuk a světelná show, tak bývá na koncertech těchto kapel zvykem.  Samotný koncert kapely ŠKWOR začne cca v 22.30.

Vstupné na místě bude pouze v omezeném množství.

Odkaz na předprodej na páteční den je zde : 

https://www.smsticket.cz/vstupenky/24787-skwor-v-prostejove

Vystupující

Limetall (CZ) – web

Prohlášení pořadatelů - COVID 

Na akci budou vpuštění pouze návštěvníci bez příznaků onemocnění, na akci bude dostatek desinfekce a možnosti umytí rukou. Pořadatelé si vymiňují provést změnu v programu či akci s ohledem na aktuálně platná pandemická nařízení.

Nebude li možno z jakéhokoliv důvodu akci konat (pandemie, velice špatné  počasí apod., zpřísněná či limitující opatření) bude zakoupené vstupné vráceno ve 100% výši a to v penězích. Návštěvníci se tedy nemusí obávat nákupu vstupenek s ohledem na dění ve světě.

 

Hudební program

ŠKWOR

Škwor (také škWor, původně Skwar) je česká nu metalová / hard rocková kapela, založena roku 1998. Kapela hraje dodnes. Vznik této kapely sahá do roku 1998, tehdy pod názvem Skwar. Zakládajícími členy jsou Petr Hrdlička (zpěv a kytara), Tomáš Kmec (baskytara) a František Vadlejch (bicí); v prosinci téhož roku se přidal ještě Leo Holan (kytara). Počáteční styl kapely zakládal na kombinaci thrash metalu a punku. Skladby tohoto stylu lze nalézt na jejich prvním oficiálním albu Mayday, jenž vyšlo roku 2000. Ke konci března roku 2004 vychází nové album Vyvolenej. Album se objevuje několik týdnů mezi nejprodávanějšími alby v České republice. K albu je natočen videoklip Sraž nás na kolena. Kapela zaplňuje pravidelně všechny své koncerty napřič ČR bez ohledu na dění ve světě, její koncerty během rozvolnění 2020 patřily k těm nejsilnějším co kdy kapela vystupovala.

 

Odkazy:

(69) Škwor - Síla starejch vín (oficiální videoklip) - YouTube

(69) Škwor - Milionu hvězd se ptáš (Škwor - 20 let! Praha, O2 Arena 16.11.2018) - YouTube

(69) Škwor - Sraž nás na kolena (oficiální videoklip) - YouTube

(69) Škwor - Mý slzy neuvidíš (oficiální videoklip) - YouTube

 

LIMETALL

Limetall je česká hudební skupina, hrající hard rock a heavy metal. Na podzim roku 2015 ji založili čtyři bývalí členové legendární české hardrockové skupiny Citron. Historie skupiny Citron spadá až do 70. let, kdy skupina hrála Blues rock. Roku 1982 se skupina rozpadla a přeformovala se v tradiční uskupení v čele s bubeníkem Radimem Pařízkem, zpěvákem Standou Hranickým, basistou Vaškem Vlasákem a kytaristy Jardou Bartoněm a Jindrou Kvitou. V červenci a srpnu 1985 probíhalo nahrávání legendární desky Plni energie, se kterou se skupina umístila na druhém místě v anketě Zlatý slavík.

 

Odkazy:

(69) LIMETAL - S větrem v zádech (oficiální videoklip) - YouTube

(69) Limetall - Svět je kosočtverec - YouTube

 

PREMIER

Premier je česká pop rocková kapela ze Zlína, kterou v roce 1992 založili Daniel Hrnčiřík (basová kytara) a Jaroslav Bobowski (zpěv). Kapela koncertuje po Česku i Slovensku.). Tak věříme, že s podaří opravdu zastavit čas i v sobotu 9.5.

 

Připomínka notorických skladeb zde :

https://www.youtube.com/watch?v=y_M_BDhsmKs

https://www.youtube.com/watch?v=K9INZr1Mir8

 

KOMUNÁL

Komunál, dříve Komunální odpad, je rock-metalová kapela z Chlumce nad Cidlinou založená v roce 1992. Lídrem skupiny je zpěvák Luboš Suchánek. Další členové kapely jsou Jarda Bárt Novák, David Hlaváček, Pavel Erny Hanuš, Filip Litera, Radek Plachetka

 

Prostějovská klasika která nesmí chybět na žádné významné kulturní akci v Prostějově.

Potvrzené pivovary

PLZEŇ URQUELL, RADEGAST, GAMBRINUS, LITOVEL, ZUBR, HOLBA, ČERNÁ HORA, U JEČMÍNKA, KOLIBA U TŘÍ KRÁLŮ, JADRNÍČEK, SVIJANY, KOSÍŘ, KYJOV, GAJDOŠ, ŠTERBNERK, ZNOJMO, JAROŠOV, OSLAVANY U DYJE, LÍŠEŇ, PORTÁŠ, VELKORAKOVSKÝ, POLIČKA, JELPL, PIVOVAR HELF, KRAKONOŠ, Z STAGE, SACHSENBERGER, , OHRADA, KLENOT, CIDER, KOTOUČ, BRUNTÁL, KONÍČEK LOBKOWITZ, JEŽEK, KLÁŠTER, TOPOLSKÉ PIVO

Na dalších pivovarech pracujeme, pořadatelé si vyhrazují až do začátku akce změnu a složení pivovarů dle aktuální situace se sládky apod. Prosím respektujte aktuální informace a změny v šíři sortimentu.

 

Další informace

Na akci je zakázáno vnášet jakékoliv vlastní občerstvení, jídlo, pití, sklenice (pouze po dohodě a ohlášení pořadatelů), zbraně apod. Porušení těchto pravidel povede k vykázání z akce či nevpuštění na akci bez náhrady. Děkujeme.