Předprodej byl ukončen

Velké lásky v malém hotelu
DIVADLO

Velké lásky v malém hotelu

neděle 29.8.2021 od 19:00
AMFI Ostrava-Poruba, Ostrava

O akci

Kvůli nepříznivým venkovním podmínkám, které nás koncem tohoto týdne čekají (déšť, zima), nakonec i toto divadlo přesouváme z Letní scény Amfi dovnitř... do divadelního sálu v Pokladu. Začátek zůstává na 19:00.

Všechny zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti. 

Divadelní společnost Háta

Ray Cooney: Velké lásky v malém hotelu

Tato bláznivá komedie vypráví o tom, že ani člen vlády by si neměl něco začínat s vdanou sekretářkou. A pokud si vybere k záletům hotel, kde je i jeho manželka a čínská obsluha mu moc nerozumí, je to přímo katastrofa. To potom potřebuješ spolehlivého tajemníka, který dokáže vyrobit takové alibi, nad kterými zůstává rozum stát. Pokud se do toho připlete puritánská poslankyně a podváděný manžel, je jasné, že v hotelu vypukne peklo.

Ve dvou sousedních manželských apartmá hotelu bydlí celkem 11 lidí. Ve spletitých situacích zapříčiněných hned několika nevěrami, z nichž některé zasahují až do nejvyšších politických kruhů bojují o svůj krk vlastně všichni aktéři.

Účinkují:

Více informací

Na akci se budou vztahovat vládní opatření platná v den konání akce – viz Covid Portál: https://covid.gov.cz/

Z organizačních či technických důvodů vyhrazena změna místa konání, možný přesun dovnitř do Pokladu, příp. do Akordu v Ostravě-Zábřehu s pozdějším začátkem představení.