MoveBreakers
HUDBA Elektronika, PARTY

MoveBreakers

neděle 4. července od 19:00
Horácká galerie, Nové Město na Moravě
Vstupenka do mobilu
od 200 bez dalších poplatků do 500 Zobrazit ceny

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

do konce předprodeje 11 dní

Základní vstupenka

Základní cena 200 Kč Koupit
Novoměstská karta 160 Kč Koupit

Třídenní permanentka

Základní cena 500 Kč Koupit
Novoměstská karta 400 Kč Koupit

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

O akci

Už znáte MoveBreakers? Zaškatulkovat nás nelze, partybeat pokud chcete. Basa dodává šťávu elektronice od zkušeného producenta Aleše Hyvnara. Uhrančivou zpěvačku se silným hlasem podporuje v melodiích akordeon s pozounem – taková klasika, že? Disco-funky-drum’n’dbass-house-balkan-ska-(t)rap-dubstep-breakbeat-techno-swing.

Od všeho toho tu a tam trochu. Vždy halda energie, tance a zpravidla celonoční party.

MoveBreakers

Originální fúze elektronických beatů, živých nástrojů a neuveřitelné energie na podiu. To jsou MoveBreakers. Kapela, která od roku 2015 odehrála přes 200 koncertů v České republice, Itálii, Španělsku, Německu, Rakousku a na Slovensku.

V listopadu 2017 vyšlo první album Are You Here?, které představuje 12 originálních skladeb a vyšlo skrze SupraphonOnline a je dostupné na všech zásadních streamovacích paltformách jako jsou iTunes, Spotify nebo Deezer. Druhá deska má spatřit světlo světa v druhé polovině roku 2020.

MoveBreakers hrají třaskavý mix disca, funky i italského folkloru s dalšími žánry jako electro-swing, ska, house, trap a nebo drum’n’bass a každé vystoupení je jedinečnou party, kde se nechají strhnout opravdu všechny generace posluchačů.

Skupina si získává stále větší podporu nejen v České republice, ale i v zahraničí, zejména pak v Německu a Itálii. Texty jednotlivých písní jsou převážně v angličtině. V několika písních však zazní i čeština, italština, španělština, francouzština a dokonce i srbština.

MoveBreakers se za krátkou dobu své existence vyhoupli mezi nejvýraznější české klubové i festivalové kapely. Veškeré aktivity včetně bookingu, promotion, nahrávání i masteringu songů řeší pouze členové kapely.

Vstupné: 200 Kč v předprodeji, 250 Kč na místě.
A pokud máte chuť užít si víkend je možné koupit permanentní vstupenku na 3. dny, pátek 2.7 Krausbery & Schodiště & Hromosvod, sobota 3.7. Oskar Petr Band & 5P Luboše Pospíšila a neděle 4.7. MoveBreakers a tohle všechno za 500 Kč
vstupenky je možné pořídit v Informačním centru NMnM nebo on-line v síti SMSticket - https://www.smsticket.cz/vstupenky/25039-movebreakers