Kouzelný karneval s Jirkou Hadašem
PRO DĚTI

Kouzelný karneval s Jirkou Hadašem

sobota 4. září od 15:00
Interhotel Moskva, Zlín
Vstupenka do mobilu
Cena 220 Jednotná cena bez dalších poplatků

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

předprodej končí 4. září

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

O akci

Zábavný animační pořad pro děti s Jirkou Hadašem
Přijďte se bavit s námi a zahájit tak radostně nový školní rok! Děti se ocitnou v pohádkové říši, ale tak trošku popleteně. Pohádky totiž popletl Maxipes Fík, který s dětmi vše během karnevalu napraví. Jirka Hadaš společně s jeho kamarádkou Ájou a Maxipsem Fíkem se budou snažit během 90minutové show dát všechny pohádky do pořádku. Připravili si pohádkový kvíz s Večerníčkem, pohádkové puzzle, překážkovou dráhu s Bobem a Bobkem a korálkování se Zlatovláskou. Nebude chybět ani pohádková škola kouzel a samozřejmě dětská mini disko show. Malí návštěvníci i s jejich velkým doprovodem si užijí mnoho zábavy a legrace. A navíc každý malý účastník během akce získá zdarma sladkosti a odměny, dětský časopis, pexeso, omalovánku či kalendář od partnerských společností Topnatur a GoGen, prasátka Pigy, Mateřídoušky a Sluníčka. Zvlášť budou odměněny také děti, které přijdou v různých maskách a kostýmech.

Akce se koná v Kongresovém sále Interhotelu Moskva. Pro rodiče či doprovod je určeno nečíslované sezení u stolů, děti se pohybují na parketu. K dispozici je bar bez obsluhy. Cena je jednotná, platí pro všechny bez rozdílu věku.

Více informací

Tištěné vstupenky si můžete koupit v Městském informačním středisku v přízemí zlínské radnice na nám. Míru (po-čt 7.30-18.00, pá 7.30-17.00) nebo po telefonické dohodě také na adrese Kvítková 4323, v budově Jednoty, 3. etáž (Bára Havelková, Agentura Delfa, tel. 605 92 80 18).