Předprodej byl ukončen

Deloraine a Tomáš Kočko na Špilberku
KONCERT / Hudba – Folk / Country, Worldmusic

Deloraine a Tomáš Kočko na Špilberku

čtvrtek 15.7.2021 od 18:00
Letní kino Špilberk, Brno

O akci

15.7. 2021 se prostor Letního kina v Brně na Špilberku zahalí do pohanských nálad a vzduch se naplní melodiemi s puncem dávných slovanských a severských časů. Návštěvníci se budou moci těšit na pořádné devadesátiminutové sety obou kapel.

HARMONOGRAM:

18:30 - 20:00 Tomáš kočko

20:15 - 22:00 Deloraine

 

Vystupující

Deloraine (CZ) – web Tomáš Kočko (CZ) – web

Více informací

Tomáš Kočko - moravský bard, písničkář, zpěvák, skladatel, a opravdový znalec v oblasti původní moravské a slovanské umělecké tvorby, historie i religionistiky.

Hudba Tomáše Kočka & ORCHESTRu získala již pět nominací na cenu Anděl, dvě ceny Anděl v kategorii deska roku World Music, v prestižní TOP 20 World Music Charts Europe řádně zabodovala tři alba (Poplór, Cestou na jih a Velesu) Kapela svou hudbu pevně ukotvenou v moravské tradici koření folkovým vnorem, rockovým nápřahem i metalovými riffy.

Deloraine zde poprvé vystoupí se svým rozšířeným programem „Pagan show“, v němž standardní sestava bude doplněna o tři bubeníky a atmosféru bude dotvářet ohnivá show z dílny skupiny Novus Origo, umocněná pyrotechnickými efekty. Součástí bude též taneční vystoupení, a co by to bylo za pohanskou show, kdyby nedošlo i na nějaký ten rituál, možná s drobným zapojením návštěvníků.

Medoviny bude samozřejmě dosti jako na správném reji a doufáme, že si akci užijeme v co největším počtu.

Lístky v předprodeji na portálu smsticket.cz
Předprodej 350,- Kč/na místě 450,- Kč