NOC LEGEND - Vladimír MERTA + Vlasta REDL s Jeho kapelou
HUDBA World music / Ethno / Folk

NOC LEGEND - Vladimír MERTA + Vlasta REDL s Jeho kapelou

sobota 30. října od 20:00
Kulturní dům, Konstantinovy Lázně
Vstupenka do mobilu
od 500 bez dalších poplatků do 550 Zobrazit ceny

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

předprodej končí 29. října

Sezení

u stolu

Základní cena 550 Kč

Stání

jedná se o židle bez stolu, 2 řady vpředu

Základní cena 500 Kč

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

O akci

Ojedinělý koncert legendárních muzikantů a jejich doprovodných těles, Vlasty Redla s Jeho kapelou a Vladimíra Merty tentokrát s kapelou Hromosvod. Přesně to je letošní ročník noci legend v kulturním domě v Konstantinových Lázních.

Od 20.00 hodin nejprve vystoupí se svým blokem písničkářská ikona Vladimír Merta, kterého v tento večer doprovodí kapela Hromosvod v čele s klavíristou a kytaristou Ondřejem Fenclem.

Druhou část zajímavého večera  pak od 22.00 hodin obstará moravský bard Vlasta Redl se svou famózní doprovodnou kapelou nabitou předními česko-slovenskými instrumentalisty.

Jak Redl, tak Merta představují na české scéně ojedinělé solitéry, nezaměnitelné stavební kameny zdejšího muzicírování, vedle kterých výrůstají celé generace následovníků.

Vystupující

Vladimír Merta (CZ) – web Vlasta Redl (CZ) – web

Více informací

 

Pódium spolu za celá desetiletí nesdíleli - k tomu dojde letos pouze na dvou koncertech, z nichž jeden se uskuteční právě v Konstantinových Lázních. Bezpochyby půjde o mimořádný a neopakovatelný hudební zážitek. Husličky a Chtít chytit vítr v jednom večeru? Hudební svátek.


Vladimír Merta: král zdejších písničkářů, člověk mnoha tváří, hudebník, publicista, spisovatel, filmař, architekt... a především básník a kytarista.

 

Vlasta Redl: Moravský zpěvák, textař, skladatel a multiinstrumentalista. Vesvé tvorbě dokázal osobitě skloubit rock, bigbít, folk a lidovou hudbu.