Předprodej byl ukončen

Boudoir Macabre
DIVADLO, UMĚNÍ, TANEC, STAND-UP

Boudoir Macabre

sobota 24. července od 20:00
A Maze in Tchaiovna, Praha

O akci

Do enter, don't be shy... (CZ verze níže)

Melancholia Blackbile presents Boudoir Macabre: The Queer Horror Cabaret - an alternative show in Prague combining and celebrating performance art across diverse styles.

 

Come see us at A Maze in Tchaiovna on JULY 24TH!

Show start: 20:00

Doors: 19:30 - you are however welcome to come sooner and hang out in the upper spaces of the venue. 

Tickets are sold via SMS Ticket for your comfort.

250czk - cheaper tickets for the first few early birds

300czk - Regular tickets

400czk - At the door - highly unlikely, once online tickets sell out, we are full for this show, so we recommend you buy your ticket in advance!

 

Escape from reality for a while and come enjoy a variety of acts by established Prague based drag and burlesque performers as well as eager newbies full of potential. You can look forward to a program full of acts from the horror genre, fetish, kink and camp, and all things weird and wonderful!

 

CAST: Yassmine de Mortifére, Action Jackson, Aladdin Jane, Amy von Baguette, The Painted Lady, Adee Odd, Metaxa, Haru Harajuku and Melancholia Blackbile.

Hosted in English by Melancholia & Action Jackson

 

We are a 100% queer safe space. Anyone is welcome as long as they behave respectfully towards the other audience members and the hard-working artists. The recommended age is 16+ or accompanied by an adult. The show is seated, the venue accepts cards and offers a multitude of alcoholic & non-alcoholic beverages and hot food and snacks incl. vegan options!

Please follow the safety regulations, which will apply at that time, so that we can all have a fun evening of (after such a long time) much needed entertainment. We will follow them for you too.

Make sure you hit "GOING" on the event to get updates about the show!

Feel free to message us on our Facebook page with any questions!

The cast & crew of Boudoir Macabre is looking forward to seeing you!

CZ

Jen račte vstoupit, nebojte se...

Melancholia Blackbile prezentuje Boudoir Macabre: Queer Hororový Kabaret - alternativní show v Praze, jež spojuje a oslavuje uměleckou performance napříč diverzními styly.

 

Najdete nás v A Maze in Tchaiovna 24. ČERVENCE!

Začátek show: 20:00

Dveře: 19:30 - je ale určitě možné přijít dřív a posedět v horních prostorách kavárny.

Vstupenky jsou v prodeji online přes SMS Tickets pro vaše pohodlí.

250 Kč - zlevněná vstupenka pro prvních pár nejrychlejších

300 Kč - běžná vstupenka

400 Kč - na místě - nepravděpodobné, jakmile se vyprodají vstupenky online, máme plnou kapacitu na tuto show, proto doporučujeme pořídit si radši vstupenku předem!

 

Nechte se na chvíli unést z reality a přijďte se podívat na vystoupení od známých pražských drag a burlesque performerů i dychtivích nováčků plných potenciálu. Čeká na vás program plný aktů z žánrů horor, fetish, kink a camp, a vše divné a nádherné!

 

OBSAZENÍ: Yassmine de Mortifére, Action Jackson, Aladdin Jane, Amy von Baguette, The Painted Lady, Adee Odd, Metaxa, Haru Harajuku a Melancholia Blackbile.

Večerem vás provede Melancholia & Action Jackson (moderuje se v angličtině)

 

Jsme 100% queer safe space. Všichni jsou vítáni, pokud se budou chovat s respektem vůči ostatním divákům a pracujícím umělcům*kyním. Doporučený věk je 16+ nebo za doprovodu dospělé osoby. Místa jsou na sezení, podnik umožňuje na baru platbu kartou a nabízí řadu alkoholických & nealkoholických nápojů, a teplé jídlo i snacky včetně vegan možností!

Prosíme vás o dodržování bezpečnostních opatření, která budou k tomuto datu platit, abychom si všichni mohli*y užít fajn večer s (po takové době) hodně potřebnou zábavou. My je pro vás budeme dodržovat též.

Klikněte na "zúčastním se" ať neprošvihněte žádné updaty ohledně show!

Při dotazech nám neváhejte napsat!

Celý cast a crew Boudoir Macabre se na vás moc těšit!